Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozpieścić moje farbowane włosy
Rozpieścić moje farbowane włosy
Pielęgnacja

Rozpieścić moje farbowane włosy

Dział
Włosy farbowane, pasemka czy balejaż. Aby Twoje włosy zachowały na długo blask i sprężystość potrzebują pielęgnacji. Naucz się szybko jak robią to profesjonaliści!
 
W celu zachowania pięknego koloru wizyta u fryzjera jest niezbędna. „W przypadku pasemek i balejażu, najlepiej co 3-4 miesiące. Natomiast w przypadku klasycznej koloryzacji co 6 tygodni. To najlepszy sposób by zawsze prezentować lśniące i zadbane włosy” podkreśla Vanessa Giani.
 
Ze względu na naturę włosów farbowanych, ważne jest, aby do ich codziennej pielęgnacji stosować środki dobrane specjalnie do tego typu włosów. „Dzięki odpowiedniej pielęgnacji kolory nie blakną wraz z upływem czasu.  Wspomniane środki zawierają aktywne składniki, takie jak przeciwutleniacze, które chronią kolor przed działaniem czynników zewnętrznych. Kolor pozostaje żywy na dłużej.” Używanie szamponu do włosów farbowanych sprawia, iż kolor płowieje znacznie wolniej. „Po umyciu włosów nie zapomnij nałożyć na nie odżywki, koniecznie do włosów farbowanych, która je nawilży i zwiększy jeszcze bardziej ich ochronę.”
 
Jeśli chodzi o suszenie, absolutnie nie musisz rezygnować ani ze swojej ukochanej prostownicy, ani z brushingu. Najważniejsze to bardzo dobrze wysuszyć włosy przed użyciem przyrządów fryzjerskich. „Aby uniknąć przegrzania materiału i przede wszystkim, aby piękne uczesanie utrzymało się dłużej należy wysuszyć włosy do 95%. Wybór płyt również nie pozostaje bez znaczenia, najbezpieczniejsze są te ceramiczne.”
 
Nasza rada: Uważaj na czynniki zewnętrzne. Wraz z nadejściem cieplejszych dni powraca słońce, które jest wrogiem koloru, jeżeli odpowiednio o niego nie zadbasz. „Twoje włosy potrzebują tyle samo wilgoci, co twoja skóra. Przyzwyczaiłaś się do dbania o swoje ciało i cerę, pomyśl o tym samym dla swoich włosów. Nawilżaj je za pomocą sprayu, oliwy, czy też fluidu by jak najskuteczniej chronić kolor twoich włosów.” Ostatnia rada dla tych pań, które chodzą na basen lub będą się kąpać w morzu tego lata: „Płuczcie włosy każdego wieczoru oraz jeżeli to możliwe myjcie je używając do tego środków przeznaczonych do wyrównania nawilżenia utraconego przez przebywanie na słońcu.”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ