Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozmierzwiony bananowy kok
Rozmierzwiony bananowy kok
Fryzura

Rozmierzwiony bananowy kok

Dział
Czasami prosta fryzura może przyjmować różne oblicza. Niezastąpiony bananowy kok wciąż przybiera coraz to bardziej aktualne i modne wersje. W pokazie Tory’ego Burcha, dzięki różnym dodatkom tym razem zyskuje on urbanistyczny styl!
 
Fantazyjny bananowy kok, dla kogo? Po tym, jak odkryliśmy przed Wami romantycznego bananowego koka oraz plecionego bananowego koka, prezentujemy Wam nowy sposób noszenia tej szykownej i bardzo eleganckiej fryzury. Zapewne przez długi czas uważałaś, że bananowy kok to fryzura pompatyczna i surowa, zarezerwowana jedynie dla kobiet będących na czasie z najnowszymi trendami modowymi. Tory Burch dowodzi jednak, że fryzura ta może zmieniać swój styl poprzez dodanie do niej takich dodatków, jak opaska, czy biżuteria do włosów. Zmierzwiony charakter koka jest podkreślony poprzez nieposkromione pasmo włosów opadające w okolicach twarzy.
 
Wykonanie zmierzwionego bananowego koka. Umyj włosy dzień przed wykonywaniem tej fryzury, aby włosy były bardziej podatne przy modelowaniu, a Twój kok utrzymał się dłużej! Rozczesz włosy i zrób na nich niewyraźny przedziałek. Jeżeli nosisz długą grzywkę zaczesywaną na bok, pozostaw ją rozpuszczoną, aby dodać Twojemu bananowemu kokowi nutkę beztroski. Przejdź do etapu tworzenia Twojego koka. Włosy powinny być upięte z tyłu. Mając na uwadze zmierzwiony charakter koka, nie bądź zbyt wymagające jeżeli chodzi o doskonałość upięcia! Okręć włosy wokół kciuka, a następnie przełóż je do wewnątrz. Upnij je za pomocą wsuwek. Dodaj swojej fryzurze nutkę fantazji wpinając w koka różnorodną biżuterię do włosów, która jest niesamowicie kobieca. Zakończ, spryskując fryzurę obficie lakierem.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ