Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozjaśnienie włosów wyłącznie w połowie ich długości, opinia eksperta
Rozjaśnienie włosów wyłącznie w połowie ich długości, opinia eksperta
Farbowanie

Rozjaśnienie włosów wyłącznie w połowie ich długości, opinia eksperta

Dział
Tej wiosny, rozjaśnij włosy wyłącznie w połowie ich długości. Nasz dzisiejszy streetstyle przedstawi ci technikę, która została stworzona specjalnie po to, by wysublimować twoje włosy.
 
Przyjdź do salonu Jean Louis David, by wypróbować tę technikę koloryzacji. "Jest to Splashlight. Polega on na rozjaśnieniu włosów wyłącznie od połowy długości. Dosyć łatwo jest ją zrobić, niezależnie od twojego koloru włosów. Niemniej jednak, refleksy nie będą takie same - na ciemnych włosach, wpadać będą one w kasztan, natomiast blond będzie lepiej wyglądał na kasztanowych włosach".
 
Po koloryzacji, używaj szamponu do włosów farbowanych. "Nawet, jeśli technika ta jest zastosowana tylko w określonym miejscu, nie uwrażliwia ona za bardzo włosów. Wybierz produkty do włosów farbowanych, przykładowo te z gamy Color Therapy. Ożywisz swój kolor i zachowasz połysk. Udaj się także do fryzjera raz na 3 miesiące, by zrobić poprawki i by twoje włosy pięknie wyglądały".
 
Nasza rada. Od teraz, cieniuj włosy, by otrzymać doskonałą grę świateł. Fryzura na boba pełna objętości będzie doskonałym rozwiązaniem, bez względu na to, czy masz średniej długości włosy czy też włosy długości XXL.
 
©Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ