Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozjaśnianie włosów latem, opinia eksperta
Rozjaśnianie włosów latem, opinia eksperta
Farbowanie

Rozjaśnianie włosów latem, opinia eksperta

Dział
Boisz się konsekwencji koloryzacji oraz efektu, który możesz uzyskać w wyniku działania słońca? Nasz ekspert udzieli ci porad, dzięki którym otrzymasz lśniący kolor, a twoje włosy będą zdrowe.
 
Rozjaśnienie włosów przed wyjściem na słońce nie sprawia żadnego problemu. "Wręcz przeciwnie, to bardzo dobry pomysł! Przygotuj włosy na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu, zaakcentuje to uzyskany efekt i wysublimuje twój kolor. Pomoże to naturalnie rozjaśnić włosy, szczególnie na końcówkach i długości. Włosy u nasady natomiast się nie zmienią, ponieważ są bardziej chronione".
 
Jeśli chcesz pójść o krok dalej, umów się na wizytę u fryzjera. "Sunlight – ekskluzywna technika Jean Louis David jest dla ciebie! Polega ona na delikatnym rozjaśnieniu włosów za pomocą jasnych pasemek, dzięki którym uzyskasz upragniony efekt. Twój fryzjer usunie z włosów na długości pigmenty, nie naruszając końcówek, by uzyskać naturalny efekt".
 
Nasza rada. Po nałożeniu koloru, pielęgnuj włosy produktami nawilżającymi i odżywiającymi, takimi jak te z gamy Oil Therapy lub Hydra Therapy. Jeśli Kontrast jest bardzo delikatny, twoje włosy się nie uwrażliwią. Nie będziesz więc potrzebować produktów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do włosów farbowanych.
 
© Fotolia / PaulTarasenko
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ