Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozczochrane włosy
Rozczochrane włosy
Rozczochrane włosy
Trendy i styl

Rozczochrane włosy

Dział
Minęły już czasy kiedy mama nie pozwalała ci wyjść z domu bez idealnego uczesania. Obecnie, włosy są znacznie bardziej nieokiełznane i przyjmują mroczne, ale wciąż modne stylizacje. W tym sezonie jesienno-zimowym należy się spodziewać rozczochranych włosów w stylu neo-grunge.
 
Styl neo-grunge. Jest to bardzo agresywny, ale ciągle kobiecy wygląd. Jeżeli chodzi o kolor, króluje tutaj czerń. Należy jednak przy tym unikać zbyt agresywnych dodatków w rodzaju dziurawych jeansów, czy bezkształtnych kraciastych koszul. Wybierz raczej szorty, czarne rajstopy, pogiętą marynarkę i buty motocyklowe. Jeżeli chodzi o makijaż, zapomnij o pastelowych odcieniach i romantycznych warkoczach z sezonu wiosna-lato i zrób miejsce dla zdecydowanych cieni do powiek oraz celowo nieokiełznanych rozpuszczonych włosów.
 
Pokaż rozczochrane włosy. Rozczochrane włosy dostrzegliśmy na pokazie kolekcji jesień-zima 2012 Johna Rocha. Pozwalają one uzyskać bardzo naturalną fryzurę „jak po wyjściu z łóżka”. Nie myśl jednak, że wystarczy po prostu wstać z łóżka i fryzura już jest gotowa! Odrobina pracy jest konieczna, nawet jeżeli dość łatwo jest uzyskać ten rezultat. Wygląda on lepiej na włosach długich i oczywiście rozpuszczonych. Włosy powinny naturalnie wyschnąć na świeżym powietrzu, a następnie zostać ułożone palcami. Zacznij od natapirowania włosów na całości głowy tak, aby fryzura wyglądała na zmierzwioną i aby uzyskała większą objętość. Następnie użyj pianki do stylizacji, aby skręcić włosy i wyeksponować ich nieokiełznaną naturę.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ