Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Romantyczny i szykowny kok
Romantyczny i szykowny kok
Romantyczny i szykowny kok
Fryzura

Romantyczny i szykowny kok

Dział
W swojej kolekcji na sezon wiosna-lato 2012 kreator mody Franck Sorbier oddał hołd czystej kobiecości gorsetów, haftów i długich, niekończących się sukni. Podobnie było z fryzurami. Fryzury niezwykle romantyczne, które możecie szybko zaadaptować do swoich potrzeb...
 
Charakter koka w stylu romantycznym i szykownym. W tego rodzaju fryzurach ważne jest, aby dokładnie przemyśleć pozorny nieład, w jakim utrzymane są włosy. Ważnym jest, aby fryzura wyglądała przede wszystkim naturalnie i jednocześnie oddawała kunszt twoim umiejętnościom. Złotą zasadą jest więc, aby nigdy zbyt mocno nie ściskać swoich włosów przy skórze głowy. Powinny one jednak być wystarczająco dobrze upięte, by utrzymały się na długo, a miejsca upięć nie były zbyt widoczne.
 
Jak zrobić kok w stylu romantycznym i szykownym. Zacznij od lekkiego utapirowania włosów na szczycie głowy i zaciągnięcia ich do tyłu. Zwiąż je w luźną półkitkę, aby cebulki twoich włosów mogły oddychać. Pozostawiając na chwilę górną część fryzury, zajmij się resztą włosów. Możesz, na przykład, skręcić kilka kosmyków włosów, a następnie spiąć je, zakręcając w luźnego koka, który upniesz przy pomocy wsuwek. Wsuń pod niego twoją półkitkę. Inna technika polega na podzieleniu włosów na trzy części, z których największa powinna być pośrodku głowy. Z włosów pośrodku uczesz niski kok. Następnie, weź dwa kosmyki, które opadają po bokach twojej twarzy i skręć je na długości, a końcówki upnij do wcześniej przygotowanego koka. Lekko spryskaj całość lakierem, aby utrwalić fryzurę.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ