Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Romantyczny bananowy kok
Romantyczny bananowy kok
Romantyczny bananowy kok
Fryzura

Romantyczny bananowy kok

Dział
Bananowy kok, niegdyś uważany za zbyt surowy i przesadnie oldschoolowy, nareszcie powraca do łask, przyjmując kolejne wersje w bardziej lub mniej eleganckich stylizacjach.  Po modzie na plecionego bananowego koka oraz podwójnego banana retro, przedstawiamy nową wersję tej fryzury, tym razem zmierzwioną i romantyczną.
 
Bananowy kok, modna fryzura w stylu retro. Pewnie przez długi czas myślałaś, że bananowy kok jest zbyt skomplikowaną fryzurą do wykonania w domu. Mimo, że oczywiście nie jest to fryzura należąca do najprostszych, to jest ona jak najbardziej możliwa do wykonania, szczególnie przez te z Was, które lubią uczesania będące jednocześnie wyszukane i romantyczne. Wystarczy poznać technikę i mieć odpowiednie przybory pod ręką! Wciąż myślisz o bananowym koku w jego najbardziej klasycznej wersji? Zapomnij o nim. Odkryj tę fryzurę na nowo w jej eleganckiej wersji retro.
 
Przygotowanie włosów. Aby wykonać tę fryzurę i sprawić, by była ona wytrzymała, najlepiej umyj włosy dzień wcześniej. Ogólnie rzecz biorąc, fryzury gorzej trzymają się na świeżo mytych włosach! Pomyśl też o nałożenia na mokre włosy pianki, która pokryje włókna włosowe i nada im odpowiednią teksturę. Dzięki temu, włosy będą łatwiejsze w układaniu i zyskają ładniejszy wygląd. Następnie wysusz włosy i lekko utapiruj je od spodu (aby nadać im wspomniany, zmierzwiony charakter) i lekko zaczesz je szczotką do tyłu tak, by nie rozczesać efektu tapirowania.
 
Wykonanie romantycznego bananowego koka. Następnie przerzuć włosy na jedną stronę i upnij je wsuwkami, aby się trzymały w tej pozycji. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wykonać Twojego romantycznego bananowego koka. Kok ten w wersji zauważone na pokazie Deny Atrache znajduje się na boku, jednak przechodzi także na wysokości karku u nasady włosów, dochodząc do wysokości przeciwległego ucha. Zacznij go więc na czubku głowy, zroluj włosy w środku, a następnie upinaj je co kawałek igłami fryzjerskimi, nie przygładzając przy tym zrolowanych włosów. Jeżeli masz długie włosy, upewnij się, że Twoje końcówki są dobrze upięte i ukryte w Twoim romantycznym, bananowym koku. Gdy Twoja fryzura będzie już gotowa, spryskaj ją obficie lakierem!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ