Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Romantyczny bananowy kok
Romantyczny bananowy kok
Romantyczny bananowy kok
Fryzura

Romantyczny bananowy kok

Dział
Bananowy kok, niegdyś uważany za zbyt surowy i przesadnie oldschoolowy, nareszcie powraca do łask, przyjmując kolejne wersje w bardziej lub mniej eleganckich stylizacjach.  Po modzie na plecionego bananowego koka oraz podwójnego banana retro, przedstawiamy nową wersję tej fryzury, tym razem zmierzwioną i romantyczną.
 
Bananowy kok, modna fryzura w stylu retro. Pewnie przez długi czas myślałaś, że bananowy kok jest zbyt skomplikowaną fryzurą do wykonania w domu. Mimo, że oczywiście nie jest to fryzura należąca do najprostszych, to jest ona jak najbardziej możliwa do wykonania, szczególnie przez te z Was, które lubią uczesania będące jednocześnie wyszukane i romantyczne. Wystarczy poznać technikę i mieć odpowiednie przybory pod ręką! Wciąż myślisz o bananowym koku w jego najbardziej klasycznej wersji? Zapomnij o nim. Odkryj tę fryzurę na nowo w jej eleganckiej wersji retro.
 
Przygotowanie włosów. Aby wykonać tę fryzurę i sprawić, by była ona wytrzymała, najlepiej umyj włosy dzień wcześniej. Ogólnie rzecz biorąc, fryzury gorzej trzymają się na świeżo mytych włosach! Pomyśl też o nałożenia na mokre włosy pianki, która pokryje włókna włosowe i nada im odpowiednią teksturę. Dzięki temu, włosy będą łatwiejsze w układaniu i zyskają ładniejszy wygląd. Następnie wysusz włosy i lekko utapiruj je od spodu (aby nadać im wspomniany, zmierzwiony charakter) i lekko zaczesz je szczotką do tyłu tak, by nie rozczesać efektu tapirowania.
 
Wykonanie romantycznego bananowego koka. Następnie przerzuć włosy na jedną stronę i upnij je wsuwkami, aby się trzymały w tej pozycji. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wykonać Twojego romantycznego bananowego koka. Kok ten w wersji zauważone na pokazie Deny Atrache znajduje się na boku, jednak przechodzi także na wysokości karku u nasady włosów, dochodząc do wysokości przeciwległego ucha. Zacznij go więc na czubku głowy, zroluj włosy w środku, a następnie upinaj je co kawałek igłami fryzjerskimi, nie przygładzając przy tym zrolowanych włosów. Jeżeli masz długie włosy, upewnij się, że Twoje końcówki są dobrze upięte i ukryte w Twoim romantycznym, bananowym koku. Gdy Twoja fryzura będzie już gotowa, spryskaj ją obficie lakierem!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ