Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rockowy trend: wybierz fryzurę do średniej długości włosów
Rockowy trend: wybierz fryzurę do średniej długości włosów
Fryzura

Rockowy trend: wybierz fryzurę do średniej długości włosów

Dział
W tym sezonie, w salonach Jean Louis David, akcent kładzie się na fryzury w rockowym stylu. Reprezentatywna fryzura powinna wyglądać następująco: twarz powinna być otoczona długą grzywką i pocieniowanymi po bokach włosami. Zoom na tę fryzurę.
 
Fryzura ta najlepiej wygląda na średniej długości, gęstych włosach. "Wysublimuje ona je szczególnie wtedy, gdy będą idealnie proste. Jeśli masz cienkie włosy, to nie rób tej fryzury, ponieważ cieniowanie ich sprawi problem i efekt końcowy nie będzie estetyczny".
 
Możesz mieć także kręcone włosy. "Powinnaś wziąć pod uwagę to, że jeśli prostujesz włosy, grzywka powinna być krótsza. Włosy możesz cieniować w przypadku wszystkich fryzur. Nietylko jest to trend sezonu, ale co więcej, dodaje on objętości różnym partiom włosów".
 
Fryzura na czeskiego piłkarza wydaje się być interesującym rozwiązaniem, jeśli chcesz nosić fryzurę w rockowym stylu. "Niemniej jednak, rzadko kiedy kobiety ją robią, gdy pokazują się publicznie. Fryzura ta nie cieszy się powodzeniem u młodych dziewczyn".
 
Nasza rada: Nie jesteś zmuszona nakładać ciemnego koloru na włosy w rockowym stylu. Zwróć uwagę, że Blondie miała jasne włosy! Najważniejsze jest to, by nadać fryzurze kształt i wybrać odpowiedni kolor. Dzięki temu, efekt będzie bardziej widoczny.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ