Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Retro w centrum uwagi Jean Louis David w sezonie Jesień-Zima 2013-2014
Retro w centrum uwagi Jean Louis David w sezonie Jesień-Zima 2013-2014
Nowości

Retro w centrum uwagi Jean Louis David w sezonie Jesień-Zima 2013-2014

Dział
Dzięki Jean Louis David kobieta nie przestaje się zmieniać! W tym sezonie, nowe trendy prezentują zmodernizowaną klasykę. We fryzurach na jesień i zimę 2013/2014 liczy się objętość i grafika. Jest to powód do zadowolenia dla kobiet, które chcą prezentować aktualne i dobrze ustrukturyzowane fryzury. Zoom na fryzjerskie trendy sezonu u Jean Louis David.
 
Tej jesieni i zimy wszystkie rodzaje obcięć są w modzie. Od tych bardzo krótkich po te bardzo długie. Fryzury ułożone do perfekcji, które pozwalą ci czesać się na wiele sposobów. Wygląd hippi, rock&roll czy nawet lata 60. - wszystkie style są obecnie inspirowane tymi wpływami.
 
Krótkie włosy w tym sezonie są graficzne i perfekcyjnie ułożone. Grzywka jest krótka i prosta podczas gdy włosy z tyłu głowy i po bokach są pocieniowane. Górna część fryzury również jest pocieniowana, po to, aby móc sobie pozwolić na różne fryzury: poranny nieład na głowie, rockandrollową fryzurę czy perfekcyjnie wyprostowane włosy.
 
Krótkie obcięcia są również inspirowane latami 50. I tak, modne są okazałe loki, starannie ułożone kosmyki włosów, którym nie brak jednak wrażenia ruchu. Lata 60 i 70 również mają udział w tegorocznych trendach. Ich wpływ widać wyraźnie w prostych i grzecznych obcięciach a la Twiggy czy też we fryzurach o dużej objętości dzięki wyraźnemu pocieniowaniu włosów.
 
Tym z was, które nie wyobrażają sobie ścięcia swoich długich włosów, Jean Louis David proponuje pocieniowaną fryzurę. Im bardziej włosy są pocieniowane, tym bardziej możesz zoptymizować objętość jaką chcesz nadać swoim włosom. Takie pocieniowanie włosów pozwala również mocno wyprostować włosy, układając końcówki do środka lub naturalnie i lekko pofalować włosy. 
 
Wybierz się czym prędzej do jednego z salonów Jean Louis David i odkryj wszystkie nowości!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Double Je - kolekcja jesień - zima 2018/2019

By Jean Louis David

By Jean Louis David

Kolekcja
Blondynka
Kolekcja jesień-zima
Blondynka
Płomienny rudy
Kolekcja jesień-zima
Płomienny rudy
Mroźny kasztan
Kolekcja jesień-zima
Mroźny kasztan
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ