Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Remedium na włosy po nocy sylwestrowej
Remedium na włosy po nocy sylwestrowej
Remedium na włosy po nocy sylwestrowej
Trendy i styl

Remedium na włosy po nocy sylwestrowej

Dział
Mała czarna, imprezowy makijaż i dopracowana fryzura – na wieczorze sylwestrowym byłaś boska! Niemniej jednak, na drugi dzień mało spałaś, zapomniałaś zmyć makijaż, a twoje włosy nie wyglądają najlepiej. Potrzebne ci są cudowne sposoby, aby je odżywić! Zoom na skuteczne rozwiązania.
 
To była nieprzespana noc – widać to na twoim ciele i włosach. "Twoje włosy są matowe i słabe. Cudowne rozwiązanie? Szampon, który ożywi ich naturę. Podczas mycia włosów szamponem, masuj skórę głowy, aby nadać im połysk i blask. Aby być całkowicie wiernym recepcie na piękne włosy, nałóż serum na ich długości oraz na końcówki. Maksymalnie je ono nawilży i nada im blasku".
 
Dzień po imprezie, najlepiej jest pouprawiać sport. "Pójdź pobiegać na chociaż 20 minut, ponieważ pocąc się, oczyścisz twoje ciało z toksyn. Dobrze wpłynie to nie tylko na twoje włosy, ale również na skórę głowy, szczególnie po takiej imprezie jak wczoraj. Jak tylko skończysz jogging, wejdź pod prysznic i umyj włosy".
 
Nasza rada: Nie masz czasu, by zająć się twoimi włosami, ponieważ jesteś zaproszona na obiad, by świętować Nowy Rok? Spryskaj suchym szamponem włosy u nasady. Pozwoli ci to je zatuszować i nada twojej fryzurze formy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ