Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Refleksy na wiosnę, aby prezentować zdrowe włosy
Refleksy na wiosnę, aby prezentować zdrowe włosy
Eksperci

Refleksy na wiosnę, aby prezentować zdrowe włosy

Dział
Po kilkumiesięcznej zimie, jeśli nie dbasz o swoje włosy, mogą one być matowe, a ich końcówki rozdwojone. Odkryj refleksy, które powinnaś zrobić, by ożywić włosy na wiosnę!
 
Nadejście wiosny jest często synonimem nowej fryzury. "Masz wtedy ochotę zmienić uczesanie, ale nie tylko. Może to być również zbawienne dla włosów, które nie były podcinane przez całą zimę. Obetnij końcówki, a nawet więcej, by je uzdrowić lub ożywić. Odrazu zauważysz, że masz gęstsze włosy".
 
Używaj takich produktów, które są odpowiednie dla twojego rodzaju włosów. "Jeśli są one suche, zaopatrz się w gamę produktów Hydra lub Keratin Therapy Jean Louis David. Stosuj je na przemian, by twoje włosy były zdrowe i nawilżone. Szampon Control Therapy będzie natomiast idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które poszukują produktów, zapobiegających suchym końcówkom i przetłuszczającym się włosom u nasady”.
 
Nie wahaj się eksperymentować z produktami, by nadać włosom blasku lub stworzyć loki! Shine Spray dodaje im blasku i świeżego, lekkiego zapachu, nie przetłuszczając ich. To twój codzienny sprzymierzeniec. Beach Spray natomiast, z ekstraktem z brazylijskiej wody morskiej, nadaje włosom objętości i sprawia, że są one odżywione i wyglądają, jakbyś własnie zeszła z plaży. Tego lata to ty będziesz nimfą!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ