Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Quiz: co warto zapamiętać z lipca?
Quiz: co warto zapamiętać z lipca?
Fryzura

Quiz: co warto zapamiętać z lipca?

Dział
Jak zapobiec wysuszonym włosom w lecie?
- Podcinając końcówki przed wyjazdem na wakacje
- Farbując włosy przed wyjazdem
- Prostując włosy
 
Odpowiedź: Wybierz się do swojego fryzjera zanim wyjedziesz na wakacje, aby podciąć końcówki. Wyjedź na wakacje z zadbanymi włosami i nie zapomnij o ich pielęgnacji na miejscu.
 
Jaka jest różnica pomiędzy tie&dye, a ombre hair?
- Nie ma różnicy
- Tie&dye to ciemne włosy przy odrostach i coraz jaśniejsze im bliżej końcówek, a ombre hair to jasne włosy przy odrostach i coraz ciemniejsze im bliżej końcówek
- Tie&dye to technika farbowania włosów na dwa kolory, pomiędzy którymi granica jest bardzo widoczna, natomiast technika ombre hair tworzy bardziej naturalny efekt.
 
Odpowiedź: Technika tie&dye daje efekt dwóch widocznie oddzielonych od siebie kolorów, natomiast ombre hair daje bardziej naturalny efekt. Kiedy twój fryzjer realizuje tie&dye, nie kładzie pośredniego koloru pomiędzy odrostami i końcami włosów. Natomiast, w ombre hair używane są trzy kolory dla bardziej subtelnego efektu.
 
 
Co wyróżnia przede wszystkim włosy Jane Birkin?
- Są one bardzo gładkie
- Są one bardzo długie
- Są suche
 
Odpowiedź: Są bardzo gładkie, a ich wielki powrót już w tym sezonie. Łatwo jest uzyskać włosy bardzo gładkie, jeśli tylko ma się prostownicę i produkt termoochronny do włosów, który pozwoli ochronić je przed ciepłem urządzenia.
 
 
Jak nosić tego lata słomkowy kapelusz?
- Z kucykiem
- Z kokiem
- Przy rozpuszczonych włosach
 
Odpowiedź: Przy rozpuszczonych włosach. Do słomkowego kapelusza najlepiej jest zostawić rozpuszczone włosy. Nie wahaj się ich odrobinę roztrzepać, aby następnie nadać im tekstury używając przy tym pianki do układania włosów.
 
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ