Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Punkowy irokez
Punkowy irokez
Trendy i styl

Punkowy irokez

Dział
Nie możesz być na to obojętna - w tym roku zima będzie w stylu punk! Trend ten widoczny będzie nie tylko w ubraniach pret-a-porter, ale również w wyglądzie. Makijaż będzie ciemniejszy, a włosy będą prezentować antykonformizm. Niektóre z was zdecydują się nawet na punkowego irokeza. Omawiamy ten trend.
 
Dla kogo? Dla wszystkich zbuntowanych dusz! To czas, aby wyrazić twoją buntowniczą naturę. W zimie 2013 uprzywilejowane są fryzury inspirowane punkowym i rockowym stylem lat 90. Trend ten zaczyna być widoczny u wszystkich pań, które chcą dać wyraz dewizie "no future" nie popadając przy tym w stereotypy wygolonej głowy czy irokeza XXL.
 
Jak go zrobić? Nie jest to łatwe. Wizyta w salonie i prośba o irokeza na wygolonej głowie może okazać się posunięciem, którego będziesz żałować! Tak naprawdę, punkowy irokez nie daje możliwości wykonywania wielu fryzur, poza samym irokezem. Nawet modelki z pokazu Fendi nie podjęły tego ryzyka i nie zdecydowały się na to obcięcie. Wolały założyć peruki !
 
Na pokaz tej marki, fryzjerzy zrobili dobieranego warkocza, a następnie na górę głowy nałożyli kolorowego irokeza. Tym samym, irokez stał się dodatkiem do noszenia w dni, kiedy mamy buntownicze nastawienie. Niemniej jednak, nie łatwo się do niego przyzwyczaić, zwłaszcza kiedy ma rozmiar XXL i kolorowe pasemka. Styl grunge nie łatwo prezentować na co dzień i w pracy.
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ