Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam szczotkę jonową Jean Louis David
Wypróbowałam szczotkę jonową Jean Louis David
Fryzura

Wypróbowałam szczotkę jonową Jean Louis David

Dział
Włosy codziennie są atakowane przez zanieczyszczenia, wilgoć, kurze, wiatr… Jednym słowem wiele czynników, które naładowują Twoje  włosy jonami dodatnimi. W rezultacie, włosy się skręcają i rozgaszcza się w nich elektryczność statyczna, przez co stają się matowe i niezdyscyplinowane. Aby temu zapobiec, proponujemy rozwiązanie: szczotkę jonową „Sublim’Hair” Jean Louis David.
W jaki sposób szczotka może ożywić Twoje włosy, dodając im blasku i zapobiegając odstawaniu włosów? Najzwyczajniej, dlatego, że szczotka ta dostarcza podwójną dawkę jonów ujemnych, które pozwalają zneutralizować elektryczność statyczną, dzięki czemu Twoje włosy będą jedwabiste!
Ta szczotka jest łatwa w obsłudze i lekka oraz, co może dziwić, działa na baterie! Jednak jest to tylko i wyłącznie dla dobra Twoich włosów. Kiedy już jony zostaną uwolnione, włącza się lampka. Oznacza to, że szczotka osiągnęła maksymalną efektywność. Po uczesaniu włosów, elektryczność statyczna znika w cudowny sposób. Idealna szczotka dla włosów o skłonnościach do skręcania się. 
Innym mocnym punktem jest główka szczotki, wyposażona w ultra miękką poduszkę pneumatyczną, która zapewni maksimum komfortu. Musisz ją mieć!
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ