Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przetestowałam szampon Odżywienie i Elastyczność
Przetestowałam szampon Odżywienie i Elastyczność
Pielęgnacja

Przetestowałam szampon Odżywienie i Elastyczność

Dział
Moje włosy mają skłonność do szybkiego matowienia. Wymagają również ciągłego nawilżania i pielęgnacji, by były lśniące i pełne blasku. Oczywiście regularnie chodzę do fryzjera, ale to nie wystarczy. Sama muszę dbać o moje włosy każdego dnia, stosując odpowiednie produkty.
 
Dzięki szamponowi Odżywienie i Elastyczność z serii kosmetyków Hydra Therapy Jean Louis David, włókno włosa jest nawilżone. Szampon, bogaty w "Moystrurizing Complex", natychmiast dodaje twoim włosom nawilżenia i blasku. Łatwo się je także rozczesuje. Stają się one gładkie i jedwabiste. Odżywione, nawilżone włosy przechodzą drugą młodość i ponadto delikatnie pachną…
 
Poza szamponem Odżywienie i Elastyczność, używam również dwufazową odżywkę tej samej gamy kosmetyków. Dzięki temu jestem pewna, że moje włosy są zdrowe. Na przemian z szamponem Odżywienie i Elastyczność, używam szamponu przeznaczonego do mojego typu włosów. Dzięki niemu moje włosy są nawilżone, ożywione, delikatne i zdrowe. Płuczę je zimną wodą, aby zamknąć włókna i nadać im jeszcze większego blasku.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ