Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Fix Spray od Jean Louis David
Wypróbowałam Fix Spray od Jean Louis David
Wypróbowałam Fix Spray od Jean Louis David
Fryzura

Wypróbowałam Fix Spray od Jean Louis David

Dział
Żadna z nas nie chciałaby, by rezultat wypracowanej i czasochłonnej fryzury był krótkotrwały… Aby moje kreacje fryzurowe utrzymały się co najmniej cały dzień, spryskuję je lakierem. Dowiedz się więcej o lakierze Fix Spray od Jean Louis David!
 
Nie jest łatwo dostać lakier, który będzie w stanie utrzymać fryzurę przez cały dzień, nie powodując przy tym efektu sztywnych włosów. Szukam naturalnie utrwalającego lakieru, który pozwoliłby mi idealnie i długotrwale zachować efekt uczesania. Lakier Fix Spray od Jean Louis David posiada system mikrodyfuzji pozwalający równomiernie rozprowadzić produkt na włosach, unikając tym samym nadmiernej aplikacji na niektórych partiach włosów i ich sztywności. Używam go więc na ułożone włosy do wykończenia i utrwalenia fryzury.
 
Innym problemem (związanym z naturą moich włosów, które są suche) jest obecność niesfornych loczków. Aby się ich pozbyć, spryskuję grzebień lakierem Fix Spray, a następnie czeszę swoje nieokiełznane włosy. Moje niesforne loczki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!
 
Używam także lakieru Fix Spray od Jean Louis David, aby pokryć moje włosy, gdy nie mam wystarczająco czasu, aby je umyć. Najpierw spryskuję lakierem dłonie, a następnie przeczesuję palcami swoje włosy, aby uzyskać rezultat zadbanej i ukształtowanej fryzury. Lakier wykorzystuję także, aby nadać mojej fryzurze konkretny kształt. Włos pozostaje przy tym miękki i nie jest sztywny! Jest to więc nieoceniony produkt o wielu użytecznych zastosowaniach.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ