Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przepaska w stylu bohemy, opinia eksperta
Przepaska w stylu bohemy, opinia eksperta
Trendy i styl

Przepaska w stylu bohemy, opinia eksperta

Dział
Przepaska znaduje się na liście must have wśród fryzurowych dodatków. Zarówno latem, jak i zimą, nadaje ona fryzurze stylu i oryginalnego charakteru. Opaska w stylu bohemy, zainspirowana latami 70, jest ulubionym modelem fashionistek. Czy jest ona dobrym pomysłem? Odpowiedź.
 
W tym przypadku, przepaska nadaje fryzurze "renesansowego" charakteru. "Wygląda bardzo ładnie. Tutaj, wygląda bardziej jak naszyjnik, ale pomysł jest doskonały! Idealnie współgra ze stylem i dopracowaną fryzurą modelki".
 
Przepaska musi pasować do reszty stroju. “W tym przypadku tak jest. Styl ubioru pasuje do tego fryzurowego dodatku. Modelka założyła nawet naszyjnik z pereł, który dobrany jest do przepaski. Co więcej, na jej ramionach widnieje wielka etola - wszystko doskonale do siebie pasuje”.
 
Nie ma reguły na to, jak nosić przepaskę. "Na wysokości czoła, na czubku głowy lub też bardziej z tyłu – opaska to kwestia gustu. Zgodnie ze stylem modelki, jej włosy zaczesane są na bok nadając im ruchu, dlatego przepaska założona jest na czole. Jeśli chciałaby ona, by włosy zaczesane były do tyłu, nosiłaby ją jak opaskę".
 
Nasza rada: W tym przypadku, przepaska noszona jest w nowoczesny sposób, tak jak włosy wavy. Razem wyglądają więc perfekcyjnie. Jeśli wybierasz tak elegancką przepaskę, powinnaś dopracować fryzurę na ostatni guzik.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ