Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przejdź z brązu na blond
Przejdź z brązu na blond
Eksperci

Przejdź z brązu na blond

Dział
Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany rezultat, wybierz się do swojego fryzjera, który zadba o to, by twoje włosy ucierpiały na tym jak najmniej.
 
Zanim zafarbujesz swoje brązowe włosy na blond, twój fryzjer powinien najpierw ustalić naturalny kolor oraz stan twoich włosów. „Odcień blond, który będziesz mogła uzyskać w dużej mierze zależy od naturalnego koloru twoich brązowych włosów. Chcąc przejść z brązu na blond, można wykonać pasemka, które rozjaśnią całą fryzurę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, chcących otrzymać jednolity i naturalny blond. Przebieg koloryzacji będzie też zależał od stanu, w jakim są twoje włosy. Jeżeli masz zdrowe włosy, nie będzie żadnych problemów. Natomiast, jeżeli twoje włosy są osłabione, powinnaś uważać ze stopniem rozjaśnienia.”
 
Brunetka, farbująca się na blond powinna przejść kilka etapów koloryzacji. „Im łatwiej rozjaśniają się twoje włosy, tym mniej etapów będzie ci potrzebne. A im więcej etapów będziesz musiała przejść, tym bardziej osłabione będą twoje włosy. Dlatego też, osoby o suchych włosach powinny unikać tego typu koloryzacji, aby ich włosy nie stały się w wyniku zabiegu słomiane i jeszcze bardziej wrażliwe. Należy również pamiętać, że blond jest koloryzacją dostępną dla szatynek o jaśniejszych odcieniach brązu, a nie dla głębokich brunetek. W przeciwnym wypadku ucierpi na tym zarówno kolor, jak i zdrowie włosa.
 
Na koniec, pamiętaj, że aby zachować piękno koloru, niezbędna jest codzienna pielęgnacja włosów. „Fryzjer powinien zwrócić twoją uwagę na znaczenie pielęgnacji po zabiegu farbowania. Aby zachować nieskazitelny kolor, zaleca się wizyty u fryzjera średnio co 6 tygodni, co warto przewidzieć w budżecie. W pielęgnacji domowej pamiętaj, by zadbać o swoje włosy myjąc je szamponami i maseczkami, a także używając odżywek przeciw żółknięciu włosów".
 
Nasza rada: W salonach Jean Louis David, produkty używane do odbarwiana włosów nie zawierają amoniaku. Staramy się bowiem uniknąć dodatkowego osłabiania włosów. Tym, którzy chcą utrzymać zdrowe i piękne włosy, zalecamy stosowanie produktów bez amoniaku.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ