Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałki: jakie trendy tej zimy?
Przedziałki: jakie trendy tej zimy?
Eksperci

Przedziałki: jakie trendy tej zimy?

Dział
Może się to wydać zaskakujące, ale nawet w przedziałkach można zauważyć pewne trendy. Zeszłego lata modny był przedziałek na środku głowy, który nadawał fryzurze równowagi i struktury, natomiast tej zimy macie także inne możliwości. Zoom na miejsca, w których tej zimy należy uczesać przedziałek.
 
Nadal możesz nosić przedziałek pośrodku, dodając jednak fryzurze odrobiny szaleństwa. "Przedziałek pośrodku wciąż jest na czasie, ale może prezentować się na różne sposoby. Albo może on być idealnie równy, by pasował do gładkiej i ułożonej fryzury, albo zrobiony chaotycznie, by uwydatnić efekt idealnego wavy. Jaka by nie była twoja fryzura, przedziałek pośrodku pasuje do każdych okoliczności".
 
Niski przedziałek pozwala nadać fryzurze wyszukanego charakteru. "Moglibyśmy pomyśleć, że pasuje on tylko bardzo wyrafinowanym fryzurom, ale wcale tak nie jest. Pasuje ona również do fryzur w stylu bohemy oraz do tych w luźniejszym stylu! Warkocz na boku lub kok mogą złagodzić surowy charakter niskiego przedziałka".
 
Dla tych, którzy nie wiedzą, jaki przedziałek wybrać, proponujemy efekt mokrych włosów! "Wet look z włosami zaczesanymi do tyłu z użyciem produktu do stylizacji fruzur pozwoli ci pozbyć się przedziałka, dzięki czemu pozbędziesz się rano pewnych dylematów! Aby włosy nie wyglądały na przetłuszczone, nałóż odrobinę żelu, by sprawiały wrażenie relatywnie mokrych. Aby dodać włosom objętości i aby nie były one zbyt ulizane, natapiruj lekko włosy przed zastanosowaniem preparatu".
 
Nasza rada: Aby zrobić przedziałek, twoje włosy muszą być sprężyste, świeże i dobrze rozczesane. Perfekcyjny przedziałek zrobisz z pomocą grzebienia zaczynając jego wyznaczenie od czoła.
 

 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ