Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek z boku
Przedziałek z boku
Przedziałek z boku
Fryzura

Przedziałek z boku

Dział

Przedziałek z boku jest symbolem modnego i nowoczesnego wyglądu. Mimo, że jest prosty do zrobienia, może mieć wiele obliczy i być noszony na wiele sposobów, przybierając przy tym różne style i będąc wzbogaconym o różne urozmaicenia. Odkryj z nami typy przedziałków z boku, które pokochasz i będziesz z dumą nosić w tym sezonie jesień-zima 2012.

Dla kogo? Włosy krótkie, średniej długości, długie, gładkie, proste... Przedziałek z boku pasuje do nich wszystkich! Można go wykonać na włosach o dowolnej długości oraz o dowolnym rodzaju. Z łatwością nada charakteru fryzurze o zbyt surowym wyglądzie lub pozwoli po prostu ją spersonalizować. Może nawet złagodzić lub odwrócić uwagę od niektórych niedoskonałości wyglądu fizycznego, takich jak zbyt okrągła twarz lub zbyt wydatny podbródek.
Robienie przedziałka z boku. Rozpocznij dopiero po upewnieniu się, że Twoje włosy są miękkie i, przede wszystkim, idealnie czyste oraz wcześniej rozczesane. Najprostszym sposobem na zrobienie przedziałka jest użycie grzebienia ze szpikulcem. Aby przedziałek był idealnie prosty, rozpocznij od strony czoła i wykonaj wyraźny, prosty przedziałek z boku głowy! To do Ciebie należy wybór, czy Twój przedziałek będzie się znajdował boku, czy może „bardzo" z boku, co będzie uzależnione od punktu początkowego, w którym go rozpoczniesz przy czole.

Cztery style przedziałka z boku. Aby wyglądać olśniewająco, wybierz przedziałek z boku, uczesany na długich i lekko falowanych włosach. Aby Twoja stylizacja była zupełnie perfekcyjna, pozostaw włosy rozpuszczone tak, aby swobodnie opadały na ramiona. Jeżeli chciałabyś uzyskać bardziej romantyczny wygląd, postaw na z włosami zaczesanymi do tyłu tworzącymi lekko zaokrągloną formę. Stylizację rockową uzyskasz upinając luźnego koka po tym, jak uczeszesz swój przedziałek i natapirujesz go lekko, aby nadać mu „nadmuchany" wygląd. W końcu, aby zaprezentować fryzurę preppy na włosach półdługich lub długich, upnij włosy z przedziałka za pomocą płaskiej, aksamitnej spinki.

© Pixelformula / Pokaz Nina Ricci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ