Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek z boku – by włosy nabrały objętości
Przedziałek z boku – by włosy nabrały objętości
Przedziałek z boku – by włosy nabrały objętości
Fryzura

Przedziałek z boku – by włosy nabrały objętości

Dział
Na pokazie Anne Valérie Hash, w kolekcji Wiosna-Lato 2013 królują cukierkowe i pastelowe kolory. O ile te odcienie nadają kolekcji nutkę romantyzmu, o tyle makijaż i fryzury modelek znacznie bardziej nawiązują do glam rocka. Oto zoom na te modne fryzury, dzięki którym twoje włosy nabiorą objętości!
 
Wskazówki, jak nadać objętości włosom u nasady. Istnieją różne metody, aby nadać objętości włosom u nasady. Pierwsza z nich polega na stosowaniu szamponów i odżywek zwiększających objętość włosów. Chcąc zintensyfikować efekt ich działania, pozostaw produkt przez kilka minut na włosach, a zanim je spłuczesz pomasuj swoją skórę głowy. Pamiętaj, by podczas suszenia włosów spuścić głowę do przodu, starając się maksymalnie unieść włosy u nasady palcami. Pomyśl też o użyciu utrwalających kosmetyków stylizacyjnych. Nakładana na wilgotne włosy pianka nie tylko je ochroni, ale także nada im odpowiednią teksturę. Jeżeli oprócz tego utapirujesz lekko włosy, powinnaś osiągnąć pożądany efekt!
 
„Nadmuchane” włosy z przedziałkiem na boku. Aby wykonać tę fryzurę, która charakteryzuje się pełnymi objętości włosami u nasady, użyj żelu, który nałożysz na wilgotne włosy. Zacznij od wyznaczenia wyraźnego przedziałka na boku, dzięki któremu twoją włosy naturalnie zyskają więcej objętości po wybranym boku, a następnie nałóż na dłonie odrobinę żelu. Nie przesadzaj z jego ilością. W przeciwnym razie twoje włosy mogłyby wyglądać tłusto. Nałóż żel tak, by włosy znajdujące się z przodu były lekko uniesione. Kiedy będziesz już zadowolona z kształtu swojej fryzury, wykończ swoją fryzurę, utrwalając ją poprzez suszenie jej zimnym powietrzem suszarki.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ