Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek w poprzek
Przedziałek w poprzek
Przedziałek w poprzek
Fryzura

Przedziałek w poprzek

Dział
Przedziałek nadaje Twojej fryzurze określony styl. Przedziałek pośrodku, z boku, w zygzak lub w poprzek pozwala na szybką zmianę fryzury bez potrzeby wizyty u fryzjera. Wykonujemy zoom na przedziałek w poprzek, który zauważyliśmy na pokazie Issey Miyake w tym sezonie jesienno-zimowym 2012. Nadaje on fryzurze asymetryczny, ale przy tym szykowny wygląd!
 
Dla kogo? Przedziałek w poprzek można dostosować do wszystkich typów włosów i długości. Może on wystylizować zwykłego kucyka lub też wyeksponować krótką fryzurę. Przedziałek ten nadaje wyrafinowania każdej fryzurze, która dzięki niemu przestaje być bez wyrazu i staje się oryginalna. Możesz też, dzięki temu przedziałkowi ułożyć włosy z jednej lub z drugiej strony, co jest szczególnie modne mając na uwadze niebywały sukces fryzury z włosami na bok! Przedziałek w poprzek może być też wykorzystany w celu uzyskania właściwych proporcji przy zbyt szerokim czole. W końcu, te z Was, które nie mają bardzo gęstych włosów z pewnością docenią go za to, że pozwala dyskretnie zamaskować cieńsze partie włosów po ukończeniu fryzury.

Jeden przedziałek, wiele stylów. Aby nadać Twojej fryzurze graficzny wygląd, postaw na przedziałek w poprzek w wersji wet look. Fryzura ta jest odpowiednia dla włosów długich i krótkich oraz związanych. Na pokazie Issey Miyake, przedziałek jest czesany na prostych włosach, które są spięte w kucyka. Możesz jednak równie dobrze go połączyć z kokiem. Nałóż na włosy odrobinę wosku, ogrzej go najpierw w dłoniach, a następnie rozprowadź go po jednej i po drugiej stronie na czubku głowy. Aby uzyskać stylowy chłopięcy wet look, uczesz przedziałek w poprzez, a następnie przy użyciu wosku, zaczesz włosy do tyłu. Aby twoja fryzura była bardziej miękka, wykonaj przedziałek w poprzek przerzucając przy tym włosy na jedną lub na drugą stronę. Pozostawiając włosy rozpuszczone uzyskasz wygląd femme fatale. Fenomenalny efekt na włosach długich będzie murowany!
 
Czesanie przedziałka w poprzek. Aby go wykonać, należy użyć grzebienia ze szpikulcem. Zacznij czesanie od strony czoła przyjmując za punkt odniesienia nasadę nosa. Następnie kontynuuj wyznaczanie przedziałka w poprzek. Sama możesz wybrać, po której stronie Twoje włosy będą miały więcej objętości!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ