Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek pośrodku – również dla mężczyzn?
Przedziałek pośrodku – również dla mężczyzn?
Przedziałek pośrodku – również dla mężczyzn?
Fryzury męskie

Przedziałek pośrodku – również dla mężczyzn?

Dział
Niektóre kobiece trendy mogą pasować również mężczyznom, ale nie wszystkie. Tie & dye zdecydowanie może się przystosować do męskiej fryzury, a jak jest w przypadku przedziałka pośrodku? Nasz werdykt.
 
Trend. Przedziałek pośrodku faworyzowany jest w przypadku letnich fryzur. Ma on minimalistyczny charakter i pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowań, a także uwydatnić samą fryzurę. Na pokazie Alexandra McQueena (powyżej), mężczyźni wybrali przedziałek pośrodku, by otrzymać surowy i poważny efekt.
 
Czy należy go zrobić? Zrobienie przedziałka pośrodku głowy mężczyzny to dobry pomysł. Problem sprawia raczej fryzura, którą trzeba następnie uczesać. Owszem, przedziałek pośrodku uwydatni średniej długości, giętkie włosy. Nie można go natomiast zarysować na ulizanych włosach, ponieważ efekt będzie kojarzył się z aktorami z "Rodziny Adamsów" i będziesz wyglądał zbyt rygorystycznie.
 
Jak go nosić? Odwrotnie niż w przypadku fryzury, prezentowanej na pokazie! Niech twoje włosy będą naturalne, nie ulizuj ich. Zainspiruj się letnimi trendami: efektem wavy u kobiet. Najlepiej zarysuj przedziałek pośrodku głowy na włosach średniej długości, które wysuszysz bez użycia suszarki. Następnie sam wystylizuj je według własnego uznania. Pamiętaj tylko o tym, by nie używać żelu!
 
© Pixelformula / Pokaz Alexander McQueen prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ