Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek pośrodku głowy
Przedziałek pośrodku głowy
Przedziałek pośrodku głowy
Fryzura

Przedziałek pośrodku głowy

Dział
Przedziałek pośrodku głowy, długo uważany za staromodny, wydaje się w końcu odnaleźć swoje szlachetne miejsce. Forma ta trochę w stylu lat siedemdziesiątych jest prostym sposobem na zapewnienie Twoim włosom harmonijnego i uporządkowanego wyglądu.
Dla kogo? Wiele z Was już się przełamało i spróbowało umieścić przedziałek pośrodku. Wynika to z tego, że podchodzi on praktycznie wszystkim typom włosów. Nie zależnie od tego czy masz włosy proste czy kręcone, długie czy krótkie, możesz stosować przedziałek pośrodku głowy. Jedynym przeciwwskazaniem może być, jeżeli masz naprawdę bardzo cienkie włosy, gdyż może to sprawić, twoja fryzura będzie po prostu oklapła. Okrągłe twarze również nie powinny stosować tego rodzaj uczesania, gdyż podkreśla on kształt twarzy.
Przedziałek pośrodku przy rozpuszczonych włosach. Jeżeli chcesz osiągnąć look à la bohème, zrób przedziałek na włosach kręconych lub ondulowanych. Użyj żelazka do włosów o dużej średnicy, aby pofalować włosy, co zapewni im bardzo seksowny wygląd. Jeżeli chcesz zaś otrzymać look w stylu lat siedemdziesiątych, poddaj swoje włosy ekstremalnemu prostowaniu, dzięki czemu Twoja fryzura będzie hippie chic! Prostuj włosy za pomocą żelazka przeznaczonego do włosów suchych. Możesz dodatkowo ozdobic włosy opaską dla podkreślenia swojej hipisowskiej strony.
Przedziałek pośrodku w przypadku włosów związanych. W przypadku włosów związanych, przedziałek na środku dodaje powagi. Jest to bardzo cenny sojusznik w sytuacjach, gdy musisz wyglądać profesjonalnie, ale chcesz zachować wyszukany i modny wygląd: w czasie rozmowy rekrutacyjnej, egzaminu, a nawet codziennie w pracy.
Jak zrobić doskonały przedziałek pośrodku. Aby zrobić przedziałek dokładnie i równo, użyj gęstego grzebienia. Zaczesz nim włosy do tyłu, a następnie nakreśl linię przedziałka. Zacznij od przodu głowy, kończąc na tyle. W jaki sposób wiedzieć, że Twój przedziałek jest dokładnie wyśrodkowany? Patrząc na Twój nos, jako na punkt odniesienia!
© Pixelformula / Défilé Chloé prêt-à-porter, Printemps-Été 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ