Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Minimalistyczny trend na przedziałek pośrodku głowy
Minimalistyczny trend na przedziałek pośrodku głowy
Trendy i styl

Minimalistyczny trend na przedziałek pośrodku głowy

Dział
Nowy sezon to nowe trendy. W 2014 roku sezon letni będzie miał minimalistyczny charakter. Zarówno twoja sylwetka, jak i cały twój look powinny być subtelnie dopracowane. Unikaj zbędnych dodatków. Jednym z wyznaczników tego trendu są fryzury z przedziałkiem pośrodku głowy. Ty też powinaś taki nosić!
 
Trend. Ten minimalistyczny trend, skupiający się na podstawowych elementach ubioru, nie akceptuje żadnych ozdób. Zgodnie z nim wybiera się proste, ale za to eleganckie fryzury. Pastelowe kolory, proste ubrania, lekki makijaż, przedziałek pośrodku głowy – to wystarczy. Fanki pokazów mody Chloé, marki, która od kilku sezonów promuje ten trend, na pewną będą zadowolone.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które poszukują harmonijnych i zrównoważonych fryzur. Dobra wiadomość jest taka, że przedziałek pośrodku pasuje do wszystkich typów włosów. Tylko osoby o cienkich i pozbawionych objętości włosach powinny go unikać, by ich fryzura nie wyglądała na oklapniętą. Kobiety, o owalnym kształcie twarzy również nie powinny robić przedziałka pośrodku głowy, ponieważ podkreśla on rysy twarzy.
 
Jak go nosić? Tak, jak na pokazach Chloé. Wszystkie modelki mają idealne fryzury, które współgrają z minimalistycznym trendem. Aby je naśladować, po umyciu włosów zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Następnie, poczekaj aż wyschną. Nałóż na nie odpowiedni produkt pielęgnacyjny, a potem wyprostuj je za pomocą prostownicy. Ten minimalistyczny trend lepiej wygląda na prostych włosach bez dodatków.
 
© Pixelformula / Pokaz Chloé prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ