Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek pośrodku głowy i efekt wavy, które wysublimują średniej długości włosy
Przedziałek pośrodku głowy i efekt wavy, które wysublimują średniej długości włosy
Fryzura

Przedziałek pośrodku głowy i efekt wavy, które wysublimują średniej długości włosy

Dział
Nie wiesz, którą fryzurę wybrać, by uwydatnić twoje włosy? W tym sezonie, wybierz tę, która prezentowana była na pokazie Blumarine jesień-zima 2014-2015 podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Efekt jest gwarantowany!
 
Trend. Włosy w stylu wavy do długiej grzywki oraz przedziałek pośrodku głowy. Ta mieszanka sprawia, że fryzura wygląda oryginalnie, ale także nowocześnie. Loki są elastyczne i lekkie. Co jest najważniejsze? Miedziany kolor, który w tym sezonie jest wręcz obowiązkowy!
 
Dla kogo? Fryzura ta pasuje wszystkim kobietom, które chcą dodać swojemu stylowi lekkości i delikatności. Pasuje ona do casualowego, jak i klasycznego i dopracowanego stylu.
 
Jak ją zrobić? Najlepiej na prostych włosach. Niemniej jednak, jeśli twoje włosy są kręcone lub lokowane, koniecznie będziesz musiała użyć prostownicy. Zanim jej użyjesz, zacznij od wydzielenia jednej partii włosów. Owiń ją od końcówek po włosy u nasady, a następnie opuść. Powtarzaj tę czynność na całej głowie. Po zakończeniu, rozczesz loki za pomocą palców – rezultat powinien być tak naturalny, jak tylko jest to możliwe. Następnie, zarysuj głęboki przedziałek pośrodku głowy i rozdziel grzywkę po każdej stronie. Mała rada: jeśli nie nosisz grzywki, rozdziel po prostu dwa grube kosmyki włosów. Na koniec, spryskaj włosy spray'em do utrwalania fryzury. I gotowe!
 
© PixelFormula / Pokaz Blumarine prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ