Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?
Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?

Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?

Przedziałek pośrodku czy z boku ? Często trudno jest stwierdzić, który lepiej ci pasuje i który wolisz nosić. Po której stronie powinnaś go zarysować? Czy przedziałek pośrodku będzie lepszym rozwiązaniem w zależności od fryzury, którą uczeszesz? Posłuchaj rad eksperta.
 
Gdy robisz przedziałek, powinnaś wziąć pod uwagę kilka elementów. "Przede wszystkim określ, gdzie naturalnie sytuuje się przedziałek. Trudno jest sprostać naturze włosów. Jeśli któryś kosmyk układa się w danym kierunku, lepiej niech tak zostanie".
 
Twój przedziałek robi się naturalnie po jednej stronie? "Sama zdecyduj, czy chcesz, by przedziałek był naturalny czy dopracowany. Wybór należy wyłącznie do ciebie. Nie martw się, przedziałek będzie się trzymał w obu przypadkach".
 
To, jaki przedziałek powinnaś zrobić, zależy również od objętości twoich włosów. "Przedziałek pośrodku równomiernie je rozdzieli, natomiast dzięki przedziałkowi z boku będziesz mogła trochę oszukać i dodać maksymalnej objętości włosom po jednej stronie głowy".
 
Wybór przedziałka nie zależy od owalu twarzy. "To bardzo subiektywne. Gdy siebie oglądasz, jedna strona podoba ci się mniej niż druga. Wynika to z tego, w jaki sposób na siebie patrzysz. Nie jest to związane z owalem twarzy".
 
Nasza rada: To, w jakim kierunku włosy się układają, zależy od tego, jak są wszczepione. Nigdy nie będziesz mogła tego zmienić, musisz to zaakceptować!
 
© Pixelformula / Pokaz Andrea Incontri prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie