Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?
Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?
Fryzura

Przedziałek pośrodku czy z boku - który wybrać?

Dział
Przedziałek pośrodku czy z boku ? Często trudno jest stwierdzić, który lepiej ci pasuje i który wolisz nosić. Po której stronie powinnaś go zarysować? Czy przedziałek pośrodku będzie lepszym rozwiązaniem w zależności od fryzury, którą uczeszesz? Posłuchaj rad eksperta.
 
Gdy robisz przedziałek, powinnaś wziąć pod uwagę kilka elementów. "Przede wszystkim określ, gdzie naturalnie sytuuje się przedziałek. Trudno jest sprostać naturze włosów. Jeśli któryś kosmyk układa się w danym kierunku, lepiej niech tak zostanie".
 
Twój przedziałek robi się naturalnie po jednej stronie? "Sama zdecyduj, czy chcesz, by przedziałek był naturalny czy dopracowany. Wybór należy wyłącznie do ciebie. Nie martw się, przedziałek będzie się trzymał w obu przypadkach".
 
To, jaki przedziałek powinnaś zrobić, zależy również od objętości twoich włosów. "Przedziałek pośrodku równomiernie je rozdzieli, natomiast dzięki przedziałkowi z boku będziesz mogła trochę oszukać i dodać maksymalnej objętości włosom po jednej stronie głowy".
 
Wybór przedziałka nie zależy od owalu twarzy. "To bardzo subiektywne. Gdy siebie oglądasz, jedna strona podoba ci się mniej niż druga. Wynika to z tego, w jaki sposób na siebie patrzysz. Nie jest to związane z owalem twarzy".
 
Nasza rada: To, w jakim kierunku włosy się układają, zależy od tego, jak są wszczepione. Nigdy nie będziesz mogła tego zmienić, musisz to zaakceptować!
 
© Pixelformula / Pokaz Andrea Incontri prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ