Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedziałek dla mężczyzny
Przedziałek dla mężczyzny
Przedziałek dla mężczyzny
Fryzury męskie

Przedziałek dla mężczyzny

Dział
Fryzury kobiet są w większości przypadków ustrukturyzowane przez przedziałek. Czy jest on pośrodku, czy też na boku, dodaje włosom objętości. Jeśli chodzi o mężczyzn, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Zoom na modne przedziałki dla mężczyzn.
 
O ile modne w tym sezonie ulizane, wyżelowane włosy są ustrukturyzowane przez przedziałek, inne modne męskie fryzury nie są. "Tak na prawdę w męskich fryzurach nie ma przedziałka. Jednocześnie, istnieje tak wiele różnych stylów męskich fryzur, że nie powinno się uogólniać. Co by nie było, u mężczyzn, bardziej mówić można o ruchu we włosach niż o prawdziwym przedziałku. Panom rzadko robi się przedziałek w celu ustrukturyzowania fryzury, chyba że mężczyzna ma mocno zdefiniowany styl, zwłaszcza styl rockowy".
 
Przedziałek u panów zaobserwujemy przede wszystkim we fryzurach na długich włosach. "Włosy krótkie rzadko są strukturyzowane przedziałkiem, natomiast włosy długie zawsze są nim rozdzielone. Jest on z reguły robiony na środku głowy ze względu na naturalnie ułożenie włosów. Panowie o długich włosach rzadko mają przedziałek na boku".
 
Nasza rada: Jeśli jakiś mężczyzna o krótkich włosach zapragnie zrobić sobie przedziałek, to oczywiście jest to możliwe ! "Pomimo powszechnego przekonania, przedziałek wcale nie dodaje lat. Nadaje fryzurze bardziej klasycznego wyglądu. Aby wykonać wyraźny i dobrze widoczny przedziałek, potrzebujesz grzebienia. Wyznaczysz nim przedziałek w miejscu, które ci odpowiada."
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ