Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Trendy i styl

Przedziałek po środku hitem 2016!

Dział

Pozornie grzeczny, w stylu retro... Przedziałek na środku jest bez wątpienia klasyką. Towarzyszy nam od wieków i pojawia się w wielu stylizacjach. Ale czy jest jeszcze modny w 2016 roku? Zaraz się wszystkiego dowiecie.

Czy przedziałek na środku jest ciągle trendy w 2016 roku ?

Tak !. Przedziałek na środku [Przedziałek na środku] pojawił się na wybiegach Fashion Weeks wiosna-lato 2016. To tak naprawdę nic dziwnego, ma on wszytko, co może się podobać. Łagodzi wszystkie cięcia nadając im symetryczności. Odsłania twarz podkreślając jej rysy. A przede wszystkim pasuje do każdego rodzaju włosów, nie ważne, czy są one proste, pokręcone, pofalowane, czy kędzierzawe.

Jak nosić przedziałek w tym sezonie ?

JLD
JLD

Jak na pokazie u Isabel Marant, na paryskim Fashion Week, możesz połączyć przedziałek z włosami idealnie gładkimi [Jak wyprostować włosy prostu z pokazu DKNY ?]. Żeby uzyskać tak proste włosy zacznij od ich umycia i dokładnego rozczesania. Nałóż następnie prepart termoaktywny chroniący włosy, potem prostuj je kosmyk po kosmyku za pomocą prostownicy. Na koniec wyznacz grzebieniem przedziałek i spryskaj włosy Fix Spray.

JLD
JLD


Jak na pokazie House of Holland, na londyńskim Fashion Week, zrób przedziałek na włosach pofalowanych. Żeby tego dokonać, nałóż najpierw preparat termoaktywny Absolutny Połysk z gamy Keratin Therapy [Protokół Keratin Therapy Jean Louis David]. Za pomocą lokówki zrób loki, nawijając na urządzenie dość gęste kosmyki włosów. Następnie rozczesz włosy dokładnie palcami, żeby uzyskać delikatne fale. Wyznacz przedziałek na środku za pomocą ciekiego grzebienia i spryskaj na koniec lakierem.

JLD
JLD

Jak na pokazie u Calvin Klein, na nowojorskim Fashion Week, noś przedziałek z włosami pokręconymi. Jeżeli możesz się poszczycić naturalną kaskadą kręconych włosów, to prawdziwa z ciebie szczęściara. Nałóż najpierw piankę Desing Mousse [Wypróbowałam Design Mousse], najlepiej na włosy jeszcze wilgotne i zostaw je do wysuszenia. Możesz również użyć dyfuzora, jeżeli nie masz za dużo czasu. Loki będą miękkie, świecące i pięknie skręcone. Na koniec wyznacz przedziałek i spryskaj lakierem, żeby fryzura się trzymała przez wiele godzin.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ