Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedłużenia: sposób użycia
Przedłużenia: sposób użycia

Przedłużenia: sposób użycia

Najlepszym rozwiązaniem, aby przejść z krótkich do długich włosów lub zwiększyć ich ilość w mgnieniu oka, są przedłużenia. Technika ta, która polega na doczepieniu włosów, cieszy się stałym powodzeniem. Składa się na nią kilka metod, które przedstawiamy poniżej. 
 
 
Istnieje wiele systemów, które pozwalają twoim włosom zyskać kilka dodatkowych centymetrów lub zwiększyć ich gęstość. Nie ma ani dobrych, ani złych metod, jednak niektóre z nich mają szczególne atuty.
 
 
Na przykład, w salonach Jean Louis David stosujemy metodę przedłużania na zimno. „Używamy małych ringów z metalu, za pomocą których mocujemy przedłużenia włosów. Ringi są wykonane z materiału, który się nie utlenia i jest hipoalergiczny. To, co cenimy w tej metodzie to jej przystępność, gdyż nie wymaga dużej ilości materiałów, zarówno w przypadku doczepiania przedłużeń, jak i ich zdejmowania.” Innym atutem tej techniki jest fakt, że nie uszkadza włókien włosa. Po usunięciu przedłużeń, twoje włosy nie wymagają żadnej szczególnej pielęgnacji, czy odbudowy.
 
 
Innym systemem są przedłużenia na ciepło. Wykorzystywane są w nich żywice i kleje. „W salonach Jean Louis David, chcemy się wyróżnić od innych, dlatego nie korzystamy z tych technik. Poza tym, według mnie, techniki te są mniej wskazane dla włosów, a przede wszystkim mniej przystępne. Dzisiaj, jeżeli zastosowałaś system na zimno, możesz pójść do jakiegokolwiek salonu, aby zdjąć przedłużenia. W przypadku systemu z klejem, jest to bardziej skomplikowane. Potrzebnych jest więcej materiałów…”
 
 
Obecnie przedłużenia coraz rzadziej stosowane są na całej głowie. Z założenia, wybierane były przez klientki chcące znacznie wydłużyć włosy w krótkim czasie. „W ciągu dwóch godzin można było uzyskać efekt na całej głowie. Jednak, teraz zauważamy, że przedłużenia są także sposobem na zwiększenie objętości długich, ale dość rzadkich włosów lub na wprowadzenie zmiany do dotychczasowej fryzury.”
 
 
Nasza rada:  Przedłużenia można utrzymać przez 3 do 4 miesięcy pod warunkiem, że są właściwie pielęgnowane. Pamiętaj zatem o tym, by związać włosy przed kąpielą w morzu i przed pójściem spać, dzięki czemu unikniesz ich plątania. Unikaj również zbyt energicznego pociągania włosów przy czesaniu.
 
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie