Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedłużanie włosów
Przedłużanie włosów
Przedłużanie włosów
Fryzura

Przedłużanie włosów!

Dział

Nic bardziej nie pomaga w osiągnięciu objętości i długości włosów jak ich przedłużenie. Technika ta wykonywana jest szybko, stąd jej duża popularność. A oto historia tego sukcesu.


Od jak dawna przedłuża się włosy?


Po raz pierwszy włosy zaczęto przedłużać w Egipcie i w czasach Antycznych. Używane głównie do tworzenia peruk, służą one zarówno kobietom, jak i mężczyznom. To są prawdziwe ozdoby orientalne i ostentacyjne oznaki bogactwa, ozdobione złotem i biżuterią. Ponadto, chroni się w ten sposób włosy od zanieczyszczeń, takich jak wszy. Mężczyźni golą więc głowy, żeby zakładać peruki, kobiety noszą je na krótkich włosach.
Od Średniowiecza do 19 wieku przedłużanie włosów traci swoją popularność. Kościół uważa tę technikę za czysta próżność. Przez wieki modą jest więc noszenie włosów naturalnych i pokrywanie ich ewentualnie jakimiś ozdobami, dodatkami. Azjaci, odwrotnie, rozpoczynają pracować z włosami już w Średniowieczu i je przedłużają [Przedłużanie włosów- osiągnięcie ideału], tworzą również peruki i treski.


Przedłużanie włosów w naszych czasach


Ta praktyka powraca z dużą siłą w połowie 20 wieku, kiedy to kobiety życzą sobie szybko zmienić wygląd.
Obecnie ta technika stała się bardzo popularnym, jak i dochodowym biznesem na całym świecie. Istnieje mnóstwo łatwo dostępnych produktów na rynku ( naturalne, syntetyczne, pół syntetyki). Odpowiadając na potrzeby klienta, techniki są ciągle udoskonalane: przedłużanie na ciepło, na zimno, taśmowa ( taśmy na klipsach) [ 3 sprawy, które należy poznać przed przedłużeniem włosów]. Za duży wybór powoduje często zakłopotanie.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ