Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prowizoryczna grzywka, czy to możliwe?
Prowizoryczna grzywka, czy to możliwe?
Prowizoryczna grzywka, czy to możliwe?
Trendy i styl

Prowizoryczna grzywka, czy to możliwe?

Dział
W 2013 roku na fali jest raczej krótka grzywka pełna ruchu, zwłaszcza po jej bocznej stronie. Pokaz mody Cacherel świetnie oddaje ten klimat prezentując grzywkę jednocześnie gęstą i powiewną. Podoba ci się ten pomysł, ale nie chciałabyś wcielić go w życie na stałe? Prowizoryczna grzywka może być dla ciebie świetnym rozwiązaniem.
 
Prowizoryczna grzywka, co to takiego? Tą wyjątkowo modną grzywkę można było podziwiać na wybiegach w sezonie wiosna-lato 2013. Tworzy się ją zaczynając od... końcówek ! Zrobienie prowizorycznej grzywki polega na podniesieniu koncówek włosów do poziomu czoła.
 
Dla kogo ? Prowizoryczna grzywka powinna odpowiadać wszystkim tym, które nie chcą grzywki na stałe. Jak sama jej nazwa wskazuje, grzywkę tę możesz zrobić wtedy, kiedy masz na to ochotę. Chcesz nadać swojej codziennej fryzurze więcej szyku, przewidziałaś wieczorne wyjście... prowizoryczną grzywkę możesz dopasować do każdej okazji, a przy tym zrobić ją na wymiar. Jednakże, grzywka ta jest przeznaczona wyłącznie dla tych z was, które dbają o swoje końcówki i regularnie odwiedzają swojego fryzjera. Tym samym, nie narażacie się na eksponowanie rozdwojonych i uszkodzonych koncówek. Co więcej, włosy muszą mieć odpowiednią długość, aby móc podnieść końcówki do poziomu czoła.
 
Jak ją nosić ? Prowizoryczną grzywkę można nosić wyłącznie do spiętych włosów. Upięcie pozwoli wam ukryć fakt, że grzywka stworzona została z kóncówek włosów. Wystarczy zrobić koka, dzięki któremu będziecie mogły umieścić koncówki włosów z przodu głowy. Uformujcie wysokiego, nie zbyt mocno ściśniętego koka. Następnie weźcie pasmo włosów i umieście je z przodu głowy, na poziomie czoła. Na koniec użyjcie kokówek aby utrwalić zarówno fryzurę, jak i grzywkę. Grzywka ta może dodać rockowego lub zbuntowanego aspektu twojemu wyglądowi. Kiedy końcówki znajdą się już na czole, dla utrwalenia prowizorycznej grzywki, spryskajcie ją odrobiną lakieru.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ