Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosty kok
Prosty kok
Prosty kok
Fryzura

Prosty kok!

Dział

Kok, z jego nieskończoną liczbą odmian, jest świetnym sposobem na codziennie urozmaicanie fryzur. Przedstawione poniżej 3 trendy w jego wykonaniu, pokazują, jak można zrobić fryzurę nie mając na nią za dużo czasu.

Elegancki Kok

Ten kok wysoko usadowiony na czubku głowy [Wykonanie koka na czubku głowy] powinien być przedstawiony w bardzo wyrafinowany sposób. W celu jego wykonania należy zebrać wszystkie włosy u nasady głowy i związać je w koński ogon. Następnie rozczesujemy dokładnie kucyk. Do osiągnięcia pożądanego rezultatu niezbędne jest wyposażenie się w odpowiednią podkładkę (wypełniacz ) do koka.
Na włosy upięte w koński ogon nakłada się wypełniacz. Po wykonaniu tej czynności włosy powinny opaść na wypełniacz, pokrywając go całkowicie. Owijając włosy wokół wypełniacza, tworzymy kok, umocowany za pomocą wsuwek. Na koniec, warto spryskać fryzurę lakierem, żeby się dobrze trzymała.

Proste koki
Proste koki

Kok ślimak


Ta fryzura sprawi, że wygląd nabierze cech charakterystycznych dla stylu bohemy. Najpierw należy związać włosy w połowie głowy za pomocą gumki. Wykręcamy następnie włosy po same końcowi i obwijamy je wokół własnej osi. Wykonywanie tego koka można porównać do tworzenia muszli ślimaka. Włosy przypinamy wsuwkami i spryskujemy dodatkowo niewielką ilością lakieru w celu ich utrwalenia. Wzorując się na poniższym modelu, włosom można nadać charakteru za pomocą jakiegoś trendy dodatku [ Trendy dodatki na zimę].

Kok ślimak
Kok ślimak

Kok+ kosmyk włosów nieco z boku


To połączenie nada naszemu wyglądowi nieodparty urok w stylu retro. Jeżeli włosy są kręcone lub pofalowane, należy je uprzednio wyprostować. Przed rozpoczęciem upinania pozostawiamy luźny kosmyk włosów z boku. Następnie związujemy włosy u nasady głowy w koński ogon. Upinając fryzurę, starajmy się jej nadać niedbałą formę. Rozpylenie małej ilości lakieru Fix Spray [Używałam Fix Spray] na całą fryzurę pozwoli na jej utrzymanie przez godziny.

Kok
Kok
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ