Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prostowanie brazylijskie - dla kogo?
Prostowanie brazylijskie - dla kogo?
Prostowanie brazylijskie - dla kogo?
Eksperci

Prostowanie brazylijskie - dla kogo?

Dział
Świetną alternatywą dla ultra-wygładzającego japońskiego prostowania włosów jest prostowanie brazylijskie pozwalające rozluźnić loki i niesforne loczki oraz uzyskać sprężyste włosy w pełnej formie.
 
Prostowanie brazylijskie może być wykonane na każdym rodzaju włosów. „Polecane jest dla wszystkich rodzajów włosów, al3 w szczególności dla kręconych i lokowanych. Do uzyskania perfekcyjnego rezultatu potrzebne są z natury sprężyste włosy”.
 
Niemniej jednak niektóre rodzaje włosów powinny unikać tej techniki. „Włosy uwrażliwione, podobnie jak włosy z pasemkami powinny unikać tej metody. Jest ona zbyt ryzykowna, ponieważ w niektórych przypadkach może wypłukiwać kolor. Dotyczy to zwłaszcza włosów bardzo jasnych i blond. Kolor może wypłukać się pozostawiając na włosach żółty odcień, a powrót do normalnego koloru po zastosowaniu tej metody jest bardzo trudny. Powierz wykonanie tego zabiegu prawdziwym specjalistom, nie idź byle gdzie”.
 
Ten sposób prostowania włosów odpowiadać będzie przede wszystkim tym z was, które mają dość codziennego prostowania włosów. „Efekt brazylijskiego prostowania działa przez kilka miesięcy. Jest to najlepsza opcja, by cieszyć się sprężystymi włosami przez długi czas.
 
Nasza rada: Aby wzmocnić efekt prostowania brazylijskiego, używaj szamponów i odżywek niezawierających siarczanu. Ataktuje on keratynę, której potrzebujecie do ochrony waszych włosów.
 
© Pixelformula / Pokaz Céline prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ