Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prostowanie brazylijskie: 3 pytania, które powinnam sobie zadać, zanim je zrobię
Prostowanie brazylijskie: 3 pytania, które powinnam sobie zadać, zanim je zrobię
Fryzura

Prostowanie brazylijskie: 3 pytania, które powinnam sobie zadać, zanim je zrobię

Dział
Marzysz o tym, by mieć gładkie i błyszczące włosy pełne objętości? Brazylijskie prostowanie jest dla ciebie! Oto najważniejsze informacje, które powinnaś znać, zanim je zrobisz.
 
Co stanie się z moimi włosami? Twój fryzjer otworzy ich łuski, by wprowdzić w nie keratynę. Następnie zamknie je, prostując włosy prostownicą, nastawioną na wysoką temperaturę. Jest to tymczasowe prostowanie, dzięki któremu twoje włosy będą bardziej elastyczne. Twoje włókna się rozluźnią na 3 do 6 miesięcy.
 
Czym ryzykują moje włosy? Brazylijskie prostowanie przede wszystkim polega na wprasowaniu we włosy keratyny. Dzięki temu, będą one wzmocnione i bogate w proteiny. Można je robić na każdego rodzaju włosach, w salonie lub w domu, nie martwiąc się, że się one zniszczą. Niemniej jednak, bezpieczniej będzie je zrobić u fryzjera, który doskonale zna tę technikę.
 
Po zrobieniu brazylijskiego prostowania, co powinnam zrobić? W ciągu następnych 72 godzin, nie powinnaś myć włosów lub zakładać akcesoriów. Gdy ten czas upłynie, czesz włosy, jak tylko zechcesz i postępuj z nimi tak jak zwykle. Jedyna rada: nie używaj szamponów na bazie siarczanu sodu, by nie pozbyć się keratyny i aby efekt dłużej się trzymał.
 
© PixelFormula, Pokaz Andrew GN, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ