Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: Zmierzwione, lokowane włosy
Prosto z wybiegu: Zmierzwione, lokowane włosy
Fryzura

Prosto z wybiegu: Zmierzwione, lokowane włosy

Dział
Zmierzwione włosy są w tym sezonie najmodniejsze – nadadzą ci złudnie zaniedbanego charakteru i sprawiają, że wyglądasz modniej niż zwykle. A gdybyś tak do nich zrobiła loki? Wyjaśnijmy.
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody w Londynie. Kręcone włosy modelek związane są w zmierzwionego koka. Wystaje z niego kilka kosmyków i opada na kark, by podkreślić potargany efekt. Objętość skoncentrowana jest na czubku głowy, natomiast twarz jest odkryta. Stylizacja ta nadaje modelce zarówno zbuntowanego, jak i luźnego charakteru.
 
Jak ją zrobić? Zainspiruj się pokazem i wybierz naturalny makijaż. W tym celu, rozsmaruj podkład na twarzy, nałóż maskarę i pomaluj usta szminką w kolorze nude. Załóż elegancki, kolorowy i wiosenny strój. Stylizację tę będziesz mogła nosić w ciągu dnia, gdy będziesz chciała wyglądać szykownie i prostolinijnie.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Curl Therapy. Twój cel – nadanie im maksymalnej objętości. Wysusz je suszarką z odpowiednią końcówką, by zwiększyć objętość i zbierz je na środku głowy, a następnie uczesz zmierzwiony kok. Pociągnij za wiązanie, by było ono luźne. Wyjmij także z koka kilka kosmyków, spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Antipodium, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ