Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: satynowa kokarda
Prosto z wybiegu: satynowa kokarda
Trendy i styl

Prosto z wybiegu: satynowa kokarda

Dział
Awangarda pomieszana z romantyzmem – w takim klimacie utrzymane były fruzury na pokazie kolekcji Alexisa Mabilla na sezon Jesień-Zima 2013/2014. Mocno wygładzone włosy modelek zostały związane w półkitkę satynową wstążką. Ten kobiecy dodatek jest jednym z najmodniejszych tego sezonu.
 
Fryzury oglądane na wybiegu są wypracowane, a gładkie i ułożone włosy prezentują elegancki efekt wet look. Włosy są długie i mocno wyprostowane. Przylegają do skóry głowy dzięki nałożeniu na nie wosku do stylizacji włosów. Są to kobiece fryzury w stylu glamrock, które wyróżnia piękny połysk. Efekt? Fryzura idealnie ułożona i wysublimowana dzięki czarnej satynowej kokardzie w wersji XXL.
 
Chciałabyś mieć fryzurę niczym z pokazu Alexisa Mabilla? Aby ją wykonać, trzeba zacząć od efektu mokrych włosów. Kiedy już wyprostujesz włosy do perfekcji, nałóż produkt do stylizacji włosów dla lśniącego wykończenia i złudzenia « mokrych włosów ». Zrób dwa przedziałki na głowie, aby stworzyć perfekcyjną półkitkę z symetrycznymi i równoległymi bokami. Zbierz włosy znajdujące się pomiędzy dwoma przedziałkami w półkitkę. Aby fryzura dobrze się trzymała, zwiąż włosy gumką z haczykiem. Kiedy skończysz już uczesanie, dodaj satynową wstążkę, która urozmaici fryzurę i nada jej osobistego akcentu.
 
© Pixelformula/Pokaz Alexis Mabille prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ