Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: kapelusz bolero dobrany do szala
Prosto z wybiegu: kapelusz bolero dobrany do szala
Trendy i styl

Prosto z wybiegu: kapelusz bolero dobrany do szala

Dział
Szukasz oryginalnej, szykownej i modnej stylizacji? Dobierz kapelusz bolero do szala! Zaprezentowany on został na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Agnès B podczas paryskiego Tygodnia Mody. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Na pokazie, modelki noszą modny szal, który całkowicie przykrywa głowę. Na szal natomiast delikatnie nałożyły one czarny kapelusz typu bolero. Pozwala on odkryć twarz i skupić uwagę na spojrzeniu. Kolorowy szal jest bardzo kobiecy, natomiast kapelusz nada ci chłopięcego charakteru. Ta mieszanka stylów sprawi, że będziesz wyglądać zarówno szykownie, jak i tajemniczo.
 
Jak go nosić? Kombinacja ta jest doskonałym rozwiązaniem, bez względu na okazję. Na pewno będziesz się wyróżniać, jednocześnie wyglądając elegancko. Niemniej jednak, nie zakładaj go w letni, słoneczny dzień... Wówczas, może ci być za ciepło! Zaopatrz się w model w innym kolorze niż szal, by były widoczne. W kwestii stroju, wybierz nowoczesne elementy, podobnie jak na pokazie: zwiewną sukienkę, skórzane spodnie lub ulubioną spódniczkę z wysokim staniem, które będą doskonale wyglądać!
 
Twoja fryzura krok po kroku. Uczesz niski kok, który podepniesz wsuwkami. Następnie, złóż szal na pół i załóż go tak, by przykrywał całą głowę. Owiń kok apaszką, a na koniec nałóż kapelusz na głowię i gotowe.
 
©PixelFormula, Pokaz Agnès B, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ