Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: chromowana spinka
Prosto z wybiegu: chromowana spinka
Trendy i styl

Prosto z wybiegu: chromowana spinka

Dział
Przez długi czas chromowana spinka zarezerwowana była tylko dla małych dziewczynek oraz dla eleganckich starszych pań. Dzisiaj powraca na nią moda razem z fryzurami bardziej trendy. U Jason’a Wu znalazła się ona na wybiegu w Nowym Jorku. Spinka ta uwydatnia koki i kucyki noszone w tym sezonie. Co więcej, jest ona zarówno kobieca jak i praktyczna. Odkryj niezbędny element twojej fryzury.
 
Na wybiegu fruzura prezentuje się z przedziałkiem na środku. Aby twoje fryzura zachowała idealny stan na długo, zrób tę fryzurę kilka dni po umyciu głowy. Jak tylko wyznaczysz przedziałek, zrób nisko upiętego koka. Na pokazach kok jest bardzo starannie zrobiony z krzyżujących się kosmyków włosów. W rzeczywistości możesz uczesać dużo prostszego koka.
 
Aby zrobić taki kok, zrób najpierw przedziałek na środku głowy. Zanim zajmiesz się czesaniem koka, nałóż na włosy odrobinę żelu, aby twoje włosy na połowie długości i końcówkach wyglądały na mokre. Preparat ten pozwala utrwalić kok tak, by nie wystawał z niego żaden kosmyk włosów. Kok, o którym mowa, powinien być raczej duży, aby chromowana spinka go uwydatniła, a nie odwrotnie. Kiedy uczeszesz już koka, przypnij go spinką. Jeśli nie zdołasz upiąć nią całego koka, pomyśl o wsuwkach i kokówkach, które zepną wystające kosmyki. Na koniec, spryskaj całość włosów lakierem, aby twoja fryzura utrzymywała się przez długi czas.
 
© Pixelformula / Pokaz Jason Wu prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ