Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: afrykański warkocz
Prosto z wybiegu: afrykański warkocz
Fryzura

Prosto z wybiegu: afrykański warkocz

Dział
Zimowe miesiące rzadko są synonimem fryzur w stylu bohemy lub inspiracji etnicznych. Te ostatnie są raczej zarezerwowane na okres letni. Niemniej jednak, zimą 2014 roku, na pokazach można było być zaskoczonym. Tak było w przypadku pokazu Fendi w Milanie, na którym afrykańskie warkocze mieszały się z punkowymi irokezami. Całkiem udany mix! Rozszyfrujmy.
 
Na pokazie uwagę fashionistek przyciąga punkowy irokez. Jest on oryginalny, niepraktyczny do pracy, ale też fascynujący. Kiedy jego sekret został wyjawiony – irokez okazał się być sztuczny – uwagę przyciągnął noszony przez modelki ulizany warkocz. Jeśli chcesz, by twoja fryzura trzymała się przez cały dzień, musisz wybrać tego kobiecego i eleganckiego warkocza. W tym przypadku wszystkie włosy modelki zaplecione są w afrykańskiego warkocza, a nie tylko kilka kosmyków, tak jak w przypadku oklapniętego warkocza.
 
Ty również chcesz nosić tę fryzurę w stylu bohemy, nawet w okresie zimowym? Nie wahaj się i postępuj według etapów. Na początek, rozczesz włosy. Następnie, rozdziel je na kilka kosmyków. Liczba kosmyków będzie równa liczbie warkoczy, które chcesz zrobić. Aby perfekcyjnie uczesać fryzurę, którą prezentowano podczas pokazu Fendi, trzeba będzie oddzielić tylko jeden kosmyk. Musi on być podzielony na trzy części, tak jak klasyczny warkocz. Zacznij od nasady włosów, krzyżując zewnętrzny kosmyk z tym po środku. Postępuj tak samo z drugim kosmykiem i powtarzaj te dwa ruchy aż do końca włosów. Zwiąż je gumką i spryskaj lakierem, aby fryzura trzymała się jak najdłużej.
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ