Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegów: kaptur Królowej Śniegu
Prosto z wybiegów: kaptur Królowej Śniegu
Prosto z wybiegów: kaptur Królowej Śniegu
Trendy i styl

Prosto z wybiegów: kaptur Królowej Śniegu

Dział
Uważnie śledzisz trendy modowe, by zawsze być na czasie z wszelkimi nowinkami, dzięki którym nawet w ciepłych, zimowych ubraniach będziesz wyglądać modnie! Tej zimy, ogromnym sukcesem cieszą się parki i puchowe kurtki, a wraz z nimi kaptury, które odgrywają rolę nakrycia głowy, upodobniając Cię do eleganckiej Królowej Śniegu!
 
W tym sezonie kaptur stanowi pełnoprawne nakrycie głowy, pomimo, że jest nierozłącznie połączony z kurtką! Nie można go nosić oddzielnie, gdyż mogłoby to wyglądać co najmniej śmiesznie. Zdecydowana większość kapturów jest opatrzona futerkiem, chroniącym przed mrozem. Kaptur może obszerny, jak na pokazie Ulyany Sergeenko, nawiązując w swojej stylizacji do Królowej Śniegu.
 
Zaletą kaptura jest fakt, że nie dusi on skóry głowy oraz nie niszczy efektu fryzury, gdyż nie spłaszcza włosów. Dzięki temu, twoje fryzury mogą być jeszcze bardziej fantazyjne. Jeżeli nie jesteś wielką fanką kapturów, a pomimo to chciałabyś móc w czym wybierać, rozważ także noszenie nauszników, szala-komina lub turbanu, dzięki którym będzie Ci zawsze ciepło.
 
© Pixelformula / Pokaz Ulyana Sergeenko Couture Haute Couture, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ