Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegów: gumka aksamitka
Prosto z wybiegów: gumka aksamitka
Prosto z wybiegów: gumka aksamitka
Trendy i styl

Prosto z wybiegów: gumka aksamitka

Dział
Myślisz, że gumki aksamitki wyszły już na dobre z mody ? Zapomnij o swoich uprzedzeniach. Gumka aksamitka staje się znów trendy i dumnie zaznacza powrót do mody z lat 90.
 
Gumka aksamitka to gumka w rozmiarze XXL. Może być wykonana z bawełny, weluru lub skóry, można ją spotkać w różnych kolorach oraz z różnymi fantazyjnymi dodatkami. Czy to wystarczający powód by ją nosić? Niekoniecznie! A mimo wszystko wydaje się, że aksamitka wciąż ma swoje miejsce w sercach fashionistów, ogarniętych melancholią za przeszłością.
 
Chciałabyś cofnąć się w czasie? Przekonaj się na nowo do gumki aksamitki i wykonaj fryzurę stylizowaną na lata 90., dzięki której twoja stylizacja będzie oryginalna i zupełnie inna niż wszystkie. Zrób wysokiego kucyka, a następnie zwiąż go gumką z haczykiem. W kolejnym kroku wykonaj zmierzwionego koka w stylu szalonej nastolatki, a następnie załóż w miejscu spięcia twojego kucyka gumkę aksamitkę. Jeżeli nie jesteś jeszcze do końca przekonana do tej gumki, zachowaj ją w zanadrzu na przebierany wieczorek tematyczny!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ