Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z Tygodnia Mody: udawany bob na ulizanym półkucyku
Prosto z Tygodnia Mody: udawany bob na ulizanym półkucyku
Fryzura

Prosto z Tygodnia Mody: udawany bob na ulizanym półkucyku

Dział
Zabaw się twoimi długimi włosami i zrób udawanego boba, prezentowanego na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Antonio Barardi podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Włosy długości XXL spięte w półkucyk. Cel – fryzura powinna okalać twarz, a włosy muszą być pełne objętości, by powstał udawany bob. Kilka włosów wystaje z kucyka, dzięki czemu powstaje niby zaniedbany, modny i luźny efekt. Fryzura ta uczesana jest do ulizanego tapiru, który pozwala odsłonić twarz i uwydatnia makijaż.
 
Jak ją zrobić? Zainspiruj się pokazem i zrób świeży i delikatny makijaż. Rozsmaruj podkład, nałóż maskarę, a następnie nałóż na usta pudrowy róż, beż glossy lub bordo. To proste, twoje usta muszą przyciągać uwagę! Na pokazie, stylizacja ta dobrana jest do kolorowego i nowoczesnego stroju!
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Pureté Ultime, by je wysublimować. Wysusz je i oddziel partię usytuowaną na czubku głowy. Zbierz resztę włosów na wysokości karku, zanim je zwiążesz w półkucyk. Następnie, zaciągnij lekko włosy, by stworzyć udawanego boba. Skoncentruj się na górnej części głowy i uliż włosy na czole. Podepnij je za pomocą płaskich wsuwek, spryskaj lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Antonio Berardi, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ