Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z Tygodnia Mody: powrót mody na zygzakowatą opaskę
Prosto z Tygodnia Mody: powrót mody na zygzakowatą opaskę
Trendy i styl

Prosto z Tygodnia Mody: powrót mody na zygzakowatą opaskę

Dział
Zygzakowata opaska, najmodniejszy dodatek lat 90, powraca w tym sezonie z impetem. Często pojawiała się ona na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Barbary Bui podczas paryskiego Tygodnia Mody. Czy moda na ten model powróciła na dobre i na złe? Rozszyfrujmy.
 
Trend. Rozpuszczone włosy zaczesane do tyłu. Są one pełne połysku, dzięki żelowi, nałożonemu u ich nasady. Na długości włosy są wyprostowane i padają wzdłuż pleców. Kluczowym elementem jest bez wątpienia zygzakowana opaska. Podtrzymuje ona włosy i sprawia, że fryzura jest modna. Nałożona na tył głowy, podkreślaja ulizany efekt.
 
Jak ją nosić? Na rozpuszczonych włosach, bez względu na ich objętość. Umieść opaskę z przodu głowy, by uwydatnić twoje włosy o objętości XXL. Jeśli zaczeszesz je do tyłu, doskonale odsłonisz twarz. Wysublimujesz tę stylizację, dobierając do niej naturalny i błyszczący makijaż. W kwestii stroju, zainspiruj się modelkami z pokazu i wybieraj ciemne oraz nowoczesne ubrania, nie zapominając o podkreśleniu ich kolorowym, wzorzystym elementem.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy. Twój cel – wysublimowanie ich! Następnie, wysusz je i wyprostuj kosmyk po kosmyku. Zaczesz je do tyłu za pomocą szczotki, a potem nałóż u ich nasady odrobinę produktu Design Gel. Nadszedł czas, by wyjąć twoją ulubioną opaskę i założyć ją na głowę w dowolony sposób.
 
© PixelFormula, Pokaz Barbara Bui, prêt-à-porter, Wiosna 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ