Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z Tygodnia Mody: karbowane włosy z pokazu Elie Saab
Prosto z Tygodnia Mody: karbowane włosy z pokazu Elie Saab
Fryzura

Prosto z Tygodnia Mody: karbowane włosy z pokazu Elie Saab

Dział
Karbowane włosy bez wątpienia robią sensację. Nadadzą ci one stylu glamour i sprawią, że będziesz wyglądać jak hollywoodzka gwiazda. Oto kobieca i ponadczasowa stylizacja!
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato Elie Saab podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Modelki noszą długie włosy ustrukturyzowane przez przedziałek na boku. Na ich kręconych włosach widnieją karby, które nadają im stylu retro. Co więcej, włosy są lśniące i pełne połysku.
 
Jak ją zrobić? Karbowane loki można zrobić łatwiej, niż ci się wydaje. Niemniej jednak, fryzura ta jest tak nowoczesna, że bez wątpienia będzie doskonałym rozwiązaniem na specjalną okoliczność, podczas której będziesz chciała wywrzeć duże wrażenie, np. na urodzinowej imprezie, na weselu lub innym uroczystym spotkaniu. Zainspiruj się pokazem i dobierz fryzurę do intensywnego i eleganckiego makijażu. Wybierz szykowny i wyrafinowany strój, by wyglądać bardziej czarująco niż zwykle.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Zarysuj przedziałek na boku i nałóż na włosy produkt termoochronny. Zaopatrz się w lokówkę i owiń włosy wokół niej w odpowiednich odstępach. Przytrzymaj je przez kilka sekund i puść. Powtórz tę czynność na całej głowie, zanim rozczeszesz loki szczotką. Dzięki tej technice, otrzymasz upragniony karbowany efekt. Na koniec, spryskaj włosy lakierem oraz użyj produktu Shine Spray, by były pełne blasku.
 
© PixelFormula, Pokaz Elie Saab, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ