Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Proste włosy u nasady, lokowane na długości – odważysz się?
Proste włosy u nasady, lokowane na długości – odważysz się?
Fryzura

Proste włosy u nasady, lokowane na długości – odważysz się?

Dział
Jej fryzura? Krótki bob na ciemnokasztanowych włosach, ustruktyryzowany przez przedziałek pośrodku głowy. Włosy u nasady są proste i delikatnie ulizane. Włosy na długości natomiast są kręcone, pocieniowane i pełne objętości. Jej fryzura jest zarówno dopracowana, jak i nieustrukturyzowana. Włosy okalają twarz, doskonale ją odkrywając. Jest to mieszanka dwóch objętości, która nadaje naszemu dzisiejszemu streetstyle'owi szalonego charakteru.
 
Jej wygląd? Jej strój jest zarówno modny, jak i oryginalny. To doskonała mieszanka elementów klasycznych, grunge'owych i rockowych. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła brązowy płaszcz ze sztucznego futra, który w tym sezonie znajduje się na liście must-have! Do niego dobrała jasno-szare jeansy z dziurą na kolanie. Na stopy włożyła parę skórzanych botków, które nadają jej stylu. Torba na ramię oraz śliwkowy szal sprawiają, że wygląda skromnie.
 
Rada dnia. Jeśli chcesz zrobić tę samą fryzurę, nałóż na włosy u nasady odrobinę produktu Design Gel, a następnie je wyprostuj. Dzięki temu, nadasz im delikatnego efektu wet-look i zapewnisz maksymalną długotrwałość.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ