Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Proste włosy długości XXL: Streetstyle
Proste włosy długości XXL: Streetstyle
Trendy i styl

Proste włosy długości XXL: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Proste włosy długości XXL. Przedziałek znajduje się pośrodku głowy i jest kluczowym elementem tegorocznego letniego sezonu. Nadaje on charakter fryzurze i sprawia, że jest ona symetryczna. Włosy są idealnie wyprostowane i zaczesane w stronę twarzy. Tutaj włosy pełnią funkcję osobnego dodatku i stanowią część ubioru. Aby włosy były zdrowe, przed wyprostowaniem nałóż na nie produkt modelujący. Brązowy, jednolity kolor dodaje jej fryzurze uroku.
 
Jej wygląd? Tak trendy, jak jej włosy! Nasz dzisiejszy streetstyle lubi grać dodatkami. Torba na poziomie pasa, skórzane sandały z kołnierzem, płaszcz w stylu shearling… Nikt się tego nie spodziewał, a mimo to, wszystko perfekcyjnie do siebie pasuje. Nasz dzisiejszy streetstyle ubrał luźne, białe spodnie w niebieskie paski, które idealnie współgrają z golfem. Prawdziwa fashionistka!
 
Rada dnia. Aby uwydatnić taką fryzurę, musisz mieć zdrowe włosy. Aby nie mieć rozdwojonych końcówek, używaj odpowiednich dla twoich włosów produktów i regularnie chodź do fryzjera.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ