Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Proste włosy bez prostownicy
Proste włosy bez prostownicy
Proste włosy bez prostownicy
Eksperci

Proste włosy bez prostownicy

Dział
Używanie prostownicy do włosów nie zawsze było tak powszechne. Używamy jej do prostowania włosów dopiero od 10 lat. Przedtem używano innych sposobów. Zoom na techiniki prostowania włosów bez użycia prostownicy.
 
Zanim wynaleziono prostownicę wszystkie kobiety, które chciały mieć proste włosy wykonywały w tym celu brushing. "Brushing pozwala wyprostować włosy równie dobrze jak prostownica. Obie techniki opierają się na tej samej zasadzie: użycie ciepła i jego nośnika". Wiadomo, że płytki prostownicy ułatwiają zabieg, ponieważ mocno grzeją, ale ten sam efekt możecie uzyskać jeśli sięgniecie po szczotkę do włosów i suszarkę. Co więcej, brushing ma mniej szkodliwy wpływ na włosy, które są w mniej bezpośrednim kontakcie z ciepłem. Jedyny kłopot? Brushing zabiera więcej czasu."
 
Brushing nie jest jedynym rozwiązaniem, aby uzyskać perfekcyjnie proste włosy bez sięgania po prostownicę. "Możesz również wykonać brushing "meksykański", używając do tego płaskiej szczotki. Wysusz włosy kosmyk po kosmyku dla maksymalnej wydajności. Duże wałki również mogą ci się przydać, zwłaszcza jeśli masz kręcone włosy. Używając wałków większych niż twoje loki, wyprostujesz włosy. Oczywiście, dla perfekcyjnego rezultatu potrzebujesz udziału ciepła".
 
Nasza rada: Podczas brushingu lub zakładania wałków, twoje włosy muszą być chronione przed ciepłem. Ciepło może uwrażliwić teksturę twoich włosów, dlatego zapewnienie im ochrony stanowi niezbędny etap. Termoochronny spray prostujący będzie w tym przypadku idealny.
 
© Pixelformula / Pokaz Emmanuel Ungaro prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ