Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosta fryzura i graficzne spojrzenie
Prosta fryzura i graficzne spojrzenie
Trendy i styl

Prosta fryzura i graficzne spojrzenie

Dział
Czy fryzura ta znajduje się na liście must-have w tym sezonie? Dobór graficznego makijażu oczu do prostej fryzury jest doskonałym rozwiązaniem, by wyglądać zarówno elegancko, jak i odważnie.
 
Trend. Rozpuszczone włosy, włóżone do swetra – fryzura typu udawany bob. Zaczesane są one za uszy i ustrukturyzowane za pomocą przedziałka na boku. Wyraźny makijaż oczu przyciąga uwagę. Spojrzenie podkreślone jest za pomocą grubej, geometrycznej i kolorowej kreski eye-linerem. Styl ten zaprezentowany został podczas pokazu kolekcji jesień-zima 2014-2015 Anthony'ego Vaccarello podczas Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które pragną podkreślić wzrok i wyglądać nowocześnie oraz oryginalnie. Dzięki prostej fryzurze, unikniesz modowego błędu. To doskonałe rozwiązanie na wieczorne wyjście, podczas którego chcesz się wyróżniać. Niemniej jednak, odradza się je w ciągu dnia.
 
Jak ją zrobić? Zarysuj przedziałek na boku na umytych i rozczesanych włosach. Zaczesz je za uszy i podwiń ich końcówki. Oto fryzura jest gotowa! Wybierz jeden kolor i skoncentruj się na oczach. Zaopatrz się w eye-liner i podkreśl nim spojrzenie za pomocą linii graficznych. Jedyna zasada? Daj się ponieść wyobraźni!
 
© PixelFormula, Pokaz Anthony Vaccarello, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ