Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Propozycja redakcji: naszyjnik - wiązanie
Propozycja redakcji: naszyjnik - wiązanie
Fryzura

Propozycja redakcji: naszyjnik - wiązanie

Dział
Jej fryzura? Grzywka opadająca na oko na bardzo długich włosach. Są one związane w niski, udawany kucyk. Sztuczka – nasz dzisiejszy streetstyle umieściła włosy wewnątrz naszyjnika z pereł XXL, zainspirowanego znanym projektantem, umieszczając je na jednym ramieniu. Ten oryginalny sposób podtrzymania ich sprawia, że fryzura ta jest modna, łatwa i szybka do uczesania.
 
Jej wygląd? Elegancki, miejski i luźny styl. Nasz dzisiejszy streetstyle dobrała marynarski sweter do białych spodni z koronką. Jest to wysoki model, klasycznie skrojony z wysokim stanem. Buty na obcasie wydłużają jej sylwetkę, a cienka, pozłacana bransoletka dyskretnie kompletuje stylizację. Nasz dzisiejszy streetstyle podkreśliła spojrzenie kreską, zrobioną eye-linerem, a usta pomalowała różową pomadką glossy, która idealnie pasuje w tym sezonie.
 
Nasza rada. Aby twoje włosy uzyskały taki połysk, jak w przypadku naszego dzisiejszego streetstyle'u, stosuj produkty gamy Oil Therapy. Raz w tygodniu, nałóż na włosy maseczkę Odnowa i Blask, a będą one zdrowe i pełne blasku.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ